مدیر عامل شرکت آترین فناوران زاینده رود

مدیرعامل این شرکت نقش پر رنگی در برنامه ریزی و سامان دهی کارهای شرکت دارد. و قطعا وجود.ایشان برای استقرار شرکت حیاتی است. شرکت آترین فناوران یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن است. این شرکت بیش از پنج سال سابقه دارد و در سرلوحه کار خود رضایت مشتری را مدنظر قرار می دهد. این مهم جزء اولویت های شرکت است. افراد بسیاری به دنبال توسعه کسب و کار خود هستند و در پی پیدا کردن یک شرکت معتبر هستند. در حین این جستجوها شرکت های مختلف را بررسی می کنند و نمونه کارها و خدمات شرکت را به طور کامل تحلیل می کنند.

مشتریان محترم که در حال تحلیل شرکت ها و بررسی نمونه کارها هستند و قصد دارند پروژه خود را به ما بسپارند، بسیار تمایل دارند مدیرعامل شرکت را بشناسند و بدانند سابقه فعالیت او چیست. تابتوانند با خیال راحت به این شرکت اعتماد کنند و پروژه ی خود را به ما بسپارند. لذا لازم دیدم در این چند بند مدیرشرکت آترین فناوران زنده رود(سهامی خاص)را معرفی کنم.

در مورد مدیرعامل

امیرمحمد صادقی، مدیرعامل شرکت آترین فناوران زنده رود و همچنین فعال در زمینه امور بازرگانی در حوزه ریاست شرکت مهرسا بازرگان آیریک است. در هفتم مرداد ۱۳۷۵ در شهر اصفهان خیابان طالقانی متولد شدند. مدیریت عامل شرکت آترین تحصیلات خود را در رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد نجف آباد با موفقیت به پایان رساند. پس از پایان تحصیل به طور رسمی فعالیت خود را در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت با کادری مجرب آغاز نمود. و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گرفت تا بهترین کار مطابق با نیاز و سلیقه مشتری تهیه نماید. البته در آغاز فراز و نشیب هایی بود که با لطف پروردگار، همت و تلاش مرتفع شد. به قول شاعر سخنور سعدی شیرازی به عمل کار برآید به سخنرانی نیست.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )