شرکت طراحی سایت در اصفهان

شرکت طراحی سایت در اصفهان

۵ معیار مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت

مقدمه

نسل امروز همواره در تلاش است که فعالیت های خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام بدهد. امروزه کم تر کسی را می توان یافت که در زندگی خود با هیچ وب سایتی سر و کار نداشته باشد. در حال حاضر با افزایش نیاز در این عرصه، طراحی سایت به یکی از چالش های بزرگ تبدیل شده است. ما در این مقاله قصد داریم  با بیان ۵ معیار مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان و همچنین دیگر شهر های کشور؛ مسیر آشنایی با شرکتی معتبر را برای شما فراهم کنیم.

فهرست مطالب:

 • ۵ معیار مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان
 • معرفی شرکت آترین فناوران زنده رود
 • چرا داشتن سایت مهم است؟
 • یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟
 • چگونه یک وب سایت موفق داشته باشیم؟

۵ معیار مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت در اصفهان

وقتی از اهمیت داشتن یک سایت خوب صحبت می شود؛ یافتن طراحین سایت و اعتماد به آنها از اولین دغدغه های ما است. در ادامه بیان می کنیم که ویژگی های شرکت خوب در طراحی سایت چیست و همینطور با یک شرکت طراحی سایت در اصفهان آشنا خواهیم شد.

معیار های بسیاری وجود دارد که یک شرکت طراحی سایت در اصفهان را از دیگر رقبا متمایز می‌کند. در اینجا به بیان ۵ مورد از مهم ترین آن ها می پردازیم.

 

۱)تخصص و اعتبار در زمینه طراحی سایت در اصفهان

در هر مسیر و حرفه ای که باشید اولین و مهم ترین و فاکتور برای موفقیت، تخصص و دانش است. هرگز بدون دانش، موفقیت پایداری حاصل نخواهد شد. طراحی سایت نیز از جمله حوزه هایی است که تخصص در آن حرف اول و آخر را می زند.

در واقع یک شرکت طراحی سایت در اصفهان و یا هر شهر دیگری، بایستی ارائه دهنده خدمات با کیفیت و رضایتمند باشد؛ همینطور داشتن یک تیم حرفه ای، متخصص و با تجربه از خصوصیات آن است. تیمی که با دانش لازم در تلاش برای تولید محصولی با کیفیت و مورد رضایت کاربر باشد.

از جمله موارد مهمی که نشان می دهد یک تیم اصولی است یا خیر؛ داشتن نیروی سئو و تولید محتوا است.


اگر دوست دارید درباره سئو و تولید محتوا بیشتر بدانید مقاله “وظایف تولید محتوا و سئو چیست“را مطالعه کنید.


طراحی سایت

۲)سابقه کاری درخشان و تجربه کاری موفق

وقتی مرکزی با عنوان، شرکت طراحی سایت در اصفهان در حال فعالیت است. همواره این سوال مطرح است که فعالیت مجموعه، از چه سالی آغاز و چه دست آورد هایی را به دنبال داشته است؟ شما به عنوان یک متقاضی، همواره حق دارید که با سوابق کاری آن مجموعه آشنا بشوید تا بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

یک شرکت خوب طراحی سایت باید همواره، آماده ارائه انواع نمونه کار های موفق باشد. این امر علاوه بر اینکه سبب آشنایی بیشتر با نحوه کار در آن مجموعه می شود؛  از جمله دلایل اساسی برای کاهش ریسک و افزایش اطمینان؛ برای آغاز همکاری است.

ارائه نمونه کار باید شامل انواع مختلفی از سایت با کارکرد متنوع باشد. برای مثال سایت های فروشگاهی، شرکتی، آموزشی، شخصی، خبری و… از جمله این موارد است.

یک شرکت معتبر از روش های مختلف برای طراحی سایت خود استفاده می کند. روش هایی مثل طراحی سایت با کد نویسی(HTML) و یا با استفاده از سیستم های مدیرت محتوا (CMS) که هر کدام معایب و مزایای خاص خود را دارند. مطالب زیادی درباره انواع روش های طراحی سایت و نوع نیاز شما به هر یک وجود دارد.

اما نگران نباشید! یک شرکت معتبر همواره با مشاوره خوب در زمینه های مختلف، شفاف سازی های لازم را انجام می‌دهد؛ و محصولی را به شما پیشنهاد می دهد که نیاز های شما را به خوبی تامین کند.


با این حال اگر دوست دارید بیشتربخوانید؛ مقاله انواع روش های طراحی سایت به شما کمک خواهد کرد.


۳)حضور موثر در رسانه های اجتماعی

شاید با خودتان فکر کنید که حضور در شبکه های اجتماعی، چه ارتباطی با ویژگی های یک شرکت طراحی سایت در اصفهان دارد!؟ باید بگوییم که ارتباط این دو گزینه به اهمیت شناخته شدن در آن شرکت بر می گردد. در واقع هر موسسه و تجارتی علاقه مند به پیشرفت و دیده شدن در رسانه های اجتماعی است.

یک تیم حرفه ای همواره در تلاش برای ارتباط با مخاطبین خود و دریافت نظرات از این طریق است.

همچنین این نکته را فراموش نکنید؛ که نظرات دیگر کاربران در جهت  آشنایی بیشتر شما با آن مجموعه، بسیار مفید خواهد بود.

 

۴)ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی

همه ما پس خرید کالایی مهم و یا دریافت محصولی دیجیتال؛ نگران خدمات پس از فروش آن هستیم. این دغدغه بسیار مهم است و یک شرکت طراحی سایت در اصفهان، باید خدمات پس از فروش خوبی را برای مشتریان خود فراهم کند.

شما باید مطمئن شوید که در این راه تنها نیستید و تیم پشتیبانی، می تواند مشکلات شما را بشنوند و برای حل آن اقدام کند.

قرار داد رسمی

۵)عقد قرارداد رسمی

وقتی درباره سفارش محصولی صحبت می شود قطعا موضوع قرارداد اصولی حائز اهمیت است. شما باید تمامی نیاز های خود را مطرح کنید و مطمئن شوید که موسسه پیش روی شما به گفته های خود پایبند است.

داشتن این نوع قرارداد، علاوه بر کاهش امکان اختلاف و یا ضرر های مالی؛ سبب می شود که نیاز های طرفین به خوبی مطرح و از ایجاد هر گونه ابهام جلوگیری کند. یک شرکت طراحی سایت در اصفهان، زمانی قابل اطمینان است؛ که برای مشتریان خود قرارداد رسمی تنظیم کند.

 

معرفی آترین فناوران، شرکت طراحی سایت در اصفهان

آترین فناوران زنده رود، یک شرکت طراحی سایت در اصفهان، با بیش از ۶ سال تجربه کاری موفق است.

علاوه بر طراحی سایت های متنوع،

طراحی اپلیکیشن موبایل

تولید محتوا

سئو

تبلیغات گوگل

و…

از جمله فعالیت های این تیم  تخصصی است.

آترین فناوران با ارائه نمونه کار های موفق درون وب سایت خود به آدرس: atrincom.com ؛ همواره کیفیت نهایی محصولات خود را به نمایش می گذارد.

این شرکت، با ارائه ۶ ماه خدمات پس از فروش به صورت رایگان و عقد قرارداد رسمی؛ به شما اطمینان خاطر می دهد که در این راه تنها نخواهید بود.


برای دریافت مشاوره رایگان، همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن همراه: ۰۹۱۳۶۵۶۹۷۶۹

تلفن های ثابت: ۰۳۱۳۲۱۲۱۶۵۶ – ۰۲۱۷۱۰۵۷۷۰۴


وب سایت

چرا داشتن سایت مهم است؟

یک شرکت طراحی سایت در اصفهان و یا هر شهر دیگر، فرصت دیده شدن را برای ما فراهم می کند. در واقع فضای اینترنت بستری است، که هر کسب و کار نوپایی به آن نیاز دارد.

دنیای ما سرشار از فرصت های تازه است. فرصت هایی که شاید کم تر به آن توجه می کنیم؛ اما هر روز در حال استفاده از آن هستیم. دنیای وب و فرصت دیده شدن در آن، از جمله این موارد است.

برای مثال  فضای اینترنت دارای ویژگی های زیر است:

 • بسیار کم هزنیه تر از دنیای حقیقی است.
 • محدودیت های مکانی را کاهش می دهد.
 • محدودیت های زمانی در آن مطرح نیست.

یک شرکت طراحی سایت در هر ساعتی از شبانه روز، دایر است. همینطور گاهی با یک جستجوی ساده و دریافت نتایج، گویی از قاره اسیا به اروپا سفر کرده ایم؛ تنها در کسری از ثانیه!

 • امکان دریافت اطلاعات بسیار سریع تر است.
 • و…

ویژگی های بسیاری نشان می دهند، که داشتن سایت در دنیای کنونی به شدت حیاتی است. اگر قصد پیشرفت در تجارت خود را دارید، ایجاد وب سایت از اولین اقداماتی است که بایستی صورت بگیرد.

 

یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

فاکتور های بسیاری برای امتیاز دهی به هر درگاه اینترنتی وجود دارد.

از جمله:

 • طراحی زیبا و اصولی
 • رابط کاربری ساده (UI)
 • انتشار مطالب مفید و مربوطه
 • سرعت loading وب سایت
 • امنیت وب سایت
 • بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو(seo)
 • پشتیبانی سایت
 • و…

در واقع ویژگی های بسیاری نشان دهنده ی برتری یک وب سایت نسبت به دیگر نمونه ها است. یک شرکت طراحی سایت در اصفهان باید تمامی نکات موجود را مورد ارزیابی قرار دهد. اما در نهایت باید بدانیم که مهم ترین نکته در دنیای وب؛ دیده شدن در نتایج جستجو است.

قرار گرفتن در رتبه های اول نتایج گوگل، باعث می شود که مسیر پیشرفت ما با سرعت و کیفیت بیشتری طی شود.

 

چگونه یک وب سایت موفق داشته باشیم؟

تا به اینجا گفته شد؛ چرا داشتن یک سایت خوب بسیار مهم است. اما سوال دیگر اینکه؛ چطور می توانیم در مدیریت وب سایت خود به خوبی عمل کنیم؟

در واقع داشتن یک درگاه اصولی بسیار حائز اهمیت است؛ اما علاوه بر آن نکاتی وجود دارد که لازم است به آن توجه کنیم. از جمله:

۱)شناخت واقعی نیاز های خود

بسیاری از افراد فراموش می کنند که واقعا چه می خواهند و پس از دریافت وب سایت هنوز سر در گم مانده اند. پس در تعیین نیاز های خود تامل کنید!

۲)انتخاب زمان مناسب

ممکن است ایده بسار خوبی را یافته؛ اما هنوز آماده اجرایی کردن آن نباشید. پس عجول نباشید!

۳)توجه به نیاز مخاطب

راز ماندگاری هر کسب و کاری جلب رضایت مخاطبین است. هرگز از آن غافل نشوید!

موارد فوق به صورت خلاصه وار و محدود گفته شد.

شما می توانید برای اطلاع بیشتر در این زمینه مقاله “چگونه وبسایت موفق داشته باشیم” را مطالعه کنید.


سخن آخر

معیار های بسیاری نشان می دهند که یک شرکت طراحی سایت در اصفهان قابل اعتماد هست یا خیر!

در این مقاله قصد داشتیم با بیان مهم ترین و اساسی ترین موارد، راه را برای شما روشن تر کنیم. همچنین با معرفی تیم حرفه ای آترین فناوران، به شما پیشنهاد آشنایی دادیم. اما در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید با چه شرکتی همکاری و از چه اصولی پیروی کنید.

در ابتدا قبل از هر اقدامی، هدف خود از داشتن وب سایت را مشخص و انتظارات خود را تعیین کنید؛ تا بهتر و سریع تر به نتیجه دلخواه خود برسید.

موفقیت حق شماست آن را دریابید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.