انتقاد از آترین

منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

انتقاد از آترین

انتقاد از آترین فناوران یکی از مواردی است که شرکت به آن توجه می کند و بسیار متمایل است به پیشنهادات و انتقادات افراد گوش دهد. انتقادات به ما کمک های زیادی می کنند. در این چند بند قصد داریم بیان کنیم که انتقادات و پیشنهادات چه فوایدی برای شرکت دارند؛ لذا در صورتی که شما نیز انتقاد یا پیشنهادی دارید که در جهت سازندگی و بهبود کسب و کار ما ثمر بخش است با دل و جان پذیرای سخنان شما هستیم.

فواید ارائه انتقاد از آترین و همچنین بیان پیشنهادات سازنده

در زیر ابتدا فواید انتقادات شما برای شرکت را بیان می کنیم. در ادامه بیان پیشنهادات از جانب شما که می تواند ثمربخش باشد را بررسی می کنیم.

ارائه انتقاد از آترین باعث می شود ما نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم، در جهت رفع آنها بکوشیم و یا اینکه اصولی را به کار بگیریم تا آنها را قوی کنیم.

بیان انتقادات از جانب شما باعث می شود. در بهبود کسب و کار تلاش کنیم و باعث پیشرفت در کسب و کار می شود.

بیان انتقادات از زبان شما باعث بهبود در حرفه می شود.

از آنجا که مشارکت جزء نیازهای فرا مرتبه است. و هر مغزی فکری دارد ما از انتقادات شما استقبال می کنیم.

ارائه پیشنهادات سازنده باعث چاره جویی در مسائل و مشکلات شرکت می شود.

بیان راه حل برای مشکلاتی که شما مشاهده می کنید می توانند برای ما کمک دهنده باشد.

آترین فناوران مایل است انتقادات و پیشنهادات شما را در زمینه مسائل مختلف بشنود. همان طور که می دانید نظام مشارکتی یکی از نظام های مدیریتی پویا است. این نظام ما را در رسیدن به اهداف یاری می دهد. ما فقط به شنیدن نظرات اکتفا نمی کنیم و حتما پیشنهاداتی که در جهت سازندگی کسب و کار می دهید را به کار می گیریم.منتظر هستیم نظرات و پیشنهادات شما را بشنویم.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )