تبلیغـات اپلیکیشن در کافه بـازار

 تبلیغات اپلیکیشن در کافه بازار

 

کافه بازار بهترین اپلیکیشن برای تبلیغات و فروش اپلیکیشن های نوظهور و حتی بالعکس میتونه باشه.

شما اگه اپلیکیشنی داری که نمیدونی چجوری تبلیغشو انجام بدی این مقاله رو از دست نده.

کافه بازار یه منبع فوق العاده پرمحتوا اعم از بازی های پر طرفدار، برنامه های آموزشی و ویدیو های چالش برانگیز هست که همین موارد این برنامه رو از بقیه برنامه ها متمایز کرده در ادامه مبحث به روش های تبلیغ این برنامه توجه کنید.


۱- اولین روش تبلیغ اپلیکیشن ها که خیلی جالبه و در عین سادگی کارآمد (تبلیغات در جستجو)

 


حالا بزارین بیشتر براتون توضیح بدم کافه بازار یه روش جستجو در تبلیغات ارائه داده که این روش با استفاده از جستجو کلمات توسط کاربر تبلیغات رو نشون میده حالا چون خیلی از مشتریای بازار اطلاعات کافی درمورد کلید واژه و یا همون عبارت جستجو اصلی ندارند کافه بازار این امکان رو به مشتریان خودش داده تا بتونن از این کلید واژه ها بر اساس دسته بندی اپلیکیشن و براساس رفتار کاربران بهشون پیشنهاد بشه و استفاده کنن.

 

خب حالا سرچ کلید واژه به ما چ کمکی میکنه ؟

 

این روش اینجوری عمل میکنه.

که شما کلمات اصلی برنامتون رو انتخاب می کنید و یا از کلمات پیشنهادی کافه بازار استفاده می کنید وقتی کاربر از این عبارت در جستجو اپلیکیشن دلخواه خودش سرچ و جستجو انجام میده اپلیکیشن شما در اول لیست سرچ مشاهده میشه و کاربر میتونه به همین سادگی جزئیات برنامه شما رو ببینه و همون لحظه نصب رو انجام بده خیلی راحت شما یه تبلیغ خوب و مفید انجام دادید.

 

 

۱-۱ – هزینه تبلیغات کافه بازار در زمینه جستجو

 

کافه بازار یه قانون خیلی باحالی واسه قیمت این تبلیغات در نظر گرفته.

که صددرصد شما رو ترغیب میکنه که وارد این تبلیغات بشین و از این ابزار جدید کافه بازار استفاده کنید.
جریان اینه که هر چقدر نرخ بازدید به نصب بهتری داشته باشین هزینه ای که بابت تبلیغات در کافه بازار پرداخت می کنید کمتره یعنی نسبت به افرادی که بازدید میکنن از برنامه شما و نصب می کن شما هزینه پرداخت می کنید و حتی ممکنه جریمه بشین چون کافه بازار بیشتر از هر چیز به کیفیت و کاردهی برنامه شما توجه می کنه.

 

۲- گشت و گزار یک راه دیگه برای تبلیغات کافه بازاری

 

دو روش وجود داره.

 اول اینکه کاربر داخل کافه بازار بیاد و اپلیکشن نصب کن روش اول اینه که بصورت مستقیم وارد میشه و دقیقا اپلیکیشن مورد نظر رو سرچ میکنه و نصب رو انجام میده اما روش دوم که همون حالت گشت گزار هستش و یجور تبلیغات غیر مستقیم صورت می گیره روش گشت و گزار هستش.

 

خب ! چه اتفاقی میفته ؟

کاربر وارد کافه بازار میشه و داخل برنامه شروع میکنه به دیدن برنامه ها وقتی رو یه برنامه بصورت اتفاقی کلیک میکنه برنامه های مشابه اون یا برنامه های دیگه نشون داده میشه و به احتمال زیاد یکی از برنامه های مشابه و داخل صفحه فرعی رو نصب میکنه و با آمارهایی که گرفته شده درمورد این روش بیشتر اشخاص از زیر صفحه های صفحه اصلی کافه بازار برنامه مورد نظرشون رو نصب کردن.

 

۳- تبلیغات بصورت ویدیو

 

کافه بازار فیلم هایی رو به صورت رایگان یا بصورت اشتراکی در اختیار کاربر قرارداده.

مثل فیلم های آموزشی، اپیزود،سریال و سینمایی.

 

حالا این ویدیوها کمکی به ما میکنه؟

خیلی سادس .

کافه بازار یه قابلیت در اختیار شما میزاره.

که بتونید تبلیغ برنامه خودتون رو بصورت فیلم در اول فیلم یا بین فیلم به نمایش بزارین.

و جالب اینجاست که تبلیغات شما با برنامه ریزی نمایش داده میشه.

یعنی کافه بازار زمان تبلیغات شما رو برمبنای سن، جغرافیا و جنسیت و حتی هدفتون از تبلیغات انجام میده پس اصلا نگران این که تبلیغات شما دیده میشه یا نه نباشید.

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن اینجا را کلیک کنید.

برای رفتن به کافه بازار اینجا را کلیک کنید.

  • برچسب ها :

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو