تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل در اصفهان

تبلیغات گوگل یکی از روش هایی که به وسیله آن این امکان برای شما فراهم می شود که محصولات و آموزش های خود را خیلی سریع به همه معرفی کنید.شما بابت این اکانت یک هزینه ای می پردازید و سایت شما در صفحه اول گوگل می آید.و با هر کلیک کلاینت ها از اکانت شما هزینه ای کسر می شود.در صورتی که مایلید به کسب و کار خود رونق دهید.با مشاوران آترین فناوران ارتباط برقرار کنید.همچنین مقاله را تا اتنها دنبال کنید.

تبلیغات در گوگل

ضرورت تبلیغات گوگل در اصفهان چیست؟

همه افرادی که سایتی در جهت فروش یا آموزش دارند.یا هر سایتی که قصد انتقال چیزی به افراد مختلف را دارد.مایل هستند.کاربران مختلف وارد سایت او شوند.محصولات قرار داده شده را خریداری کنند.یا اینکه از آموزش ها و ویدیوهایی که با زحمت در سایت قرار داده شده استفاده نمایند.

اگر سایت شما جزء صفحه های آخر گوگل باشد.قطعا افراد کمتری به سایت شما مراجعه می کنند و از آن بازدید می کنند.در نتیجه وقتی کاربری وارد سایت شما نشوند.فروشی هم در کار نیست. اما اگر سایت شما جزء صفحه هات اول گوگل باشد.پس در نتیجه کاربران زیادی وارد سایت شما می شوند.لذا تبلیغات در گوگل ضروری است.

منظور از تبلیغات در گوگل چیست؟

منظور از گوگل ads یک ابزار است.این ابزار قدرتمند و معروف جهت تبلیغات در گوگل کاربرد دارد و به وسیله گوگل ساخته شده است.این ابزار یک ابزار آنلاین قدرتمند برای شروع درآمدزایی سایت است.

اگر شما قصد انتخاب یک کلمه کلیدی را دارید. و مایل هستید به این موضوع پی ببرید.که آیا کلمه کلیدی مورد نظر ارزش پیگیری دارد یا خیر.با گوگل ads می توانید از آن مطمئن شوید.اگر آن کلمه در گوگل ads خوب نمایش داده شود.می توان از آن اطمینان پیدا کرد که در سئو سایت مؤثر است.

شیوه ای که تبلیغات گوگل برای هزینه ها در نظر گرفته است به این صورت است که برای هر کلیک کاربر هرینه ای از اکانت شما کسر می شود و در صورت تمام شدن هزینه اکانت، می توانید اقدام به شارژ آن نماید.تا صفحه شما مثل قبل در صفحه اول گوگل نمایش داده شود.

تماس با کارشناسان آترین فناوران برای تبلیغات در گوگل۰۹۱۳۶۵۶۹۷۶۹

 

تبلیغات در گوگل

تماس با کارشناسان آترین فناوران برای تبلیغات در گوگل۰۹۱۳۶۵۶۹۷۶۹

مزایای تبلیغات گوگل در اصفهان چیست؟

اگر شما نیز مایلید از مزایای تبلیغات گوگل مطلع شوید پس موارد زیر را مطالعه کنید.

  • کسب درآمد و افزایش درآمد

یکی از مزایای اصلی تبلیغات گوگل این است که افراد متفاوتی وارد سایت شما می شوند. در نتیجه آنها سایت شما را بازدید می کنند.اگر سایت شما در جهت فروش محصولات باشد.قطعا از بین ۱۰ نفری که وارد سایت شما می شوند.چند نفری اقدام به خرید می کنند.هرچه تعداد افرادی که وارد سایت می شوند.بیشتر باشد.قطعا فروش شما افزایش پیدا می کند.

  • امکان مشاهده آمار بازدیدکنندگان

یکی از مواردی که هر فرد که سایتی در جهت فروش و …دارد.علاقه مند است بداند.این است که چند نفر وارد سایت شدند.این فرد پس از ورود به سایت چه کاری انجام داده و…، با ابزار گوگل ads شما می توانید از تمام موارد اطلاع به دست آورید.

  • ایجاد اهداف جدید براساس رفتار کاربران

یکی از مواردی که باعث ایجاد اهداف جدید می شود این است که بر این اساس که افرادی که وارد سایت شدند. چه کلمه کلیدی را جستجو نموده اند و به دنبال چه چیزی بودند.این مورد باعث می شود که کلمه کلیدی جدید برای محتوا بعدی مشخص شود.گوگل ads این امکان را برای ما فراهم می نماید که از این مورد مطلع شویم.

  • مشخص نمودن بودجه برای هر ماه یا هفته

شاید شما علاقه مند به این باشید که در هفته یا ماه مقدار مشخصی از اکانت شما کسر شود.و این هزینه را دوست دارید مشخص نماید.تا بشتر از آن از حساب شما کسر نشود.برای مشخص نمودن این مورد می توانید از helpcenter در گوگل ads استفاده نمایید.

  • هدفمند بودن تبلیغات در گوگل

یکی دیگر از مزایای تبلیغات در گوگل هدفمند بودن آن است.در این مزیت این نکته قابل توجه است افرادی که دقیقا به دنبال خدمت شما می باشند به صفحه شما می رسند.اگر شما در زمینه تولید پوشاک فعالیت دارید و قصد شروع شغل و معرفی برند خود را دارید.اگر در اینستاگرام به تبلیغ بپردازید با وجود تنوع و زیاد بودن این پیج تا افراد پیج شما را ببینند.مدتی طول می کشد.

اما در تبلیغات گوگل شما فقط در ازای کلمه کلیدی مرتبط با شغل خود که افراد اقدام به جستجوی آن می کنند.هزینه می پردازید.منظور این است که تبلیغات شما در لحظه به خریداران محصول نمایش داده می شود.در صورتی که مایلید از تبلیغات گوگل استفاده کنید می توانید با مشاوران آترین فناوران مشورت کنید.

اگر کسی کلمه کلیدی مانتو تابستانه را جستجو نماید.قطعا قصد خرید آن را دارد. لذا وقتی وارد سایت شما می شود.احتمال اینکه اقدام به خرید نماید.بسیار بالا است.

  • بهینه بودن هزینه تبلیغات در گوگل

در گوگل هزینه ای که شما می پردازید.فقط برای کلیک کلاینت ها روی سایت شما است. در موارد دیگر هزینه ای در بر ندارد.اگر شما قصد تبلیغ در جهت شغل خود را داشته باشید باید هزینه های زیادی بپردازید اما در گوگل ترنسلیت تنها هزینه ای که می پردازید در ازای کلیک بر روی سایت شماست. و کاربرانی که وارد سایت شما می شوند.

اطلاع یافتن از اینکه رقبای شما از گوگل ads استفاده می کنند یا خیر

برای اطلاع پیدا کردن از این موضوع اگر کلمه کلیدی که به شغلتان مرتبط است را جستجو کنید متوجه می شوید که رقبای شما که مثلا در زمینه پوشاک هستند.با هم به نوعی در رقابت هستند.چرا که هر فردی تمایل دارد در شغل خود حرف اول را بزند.ذکر این نکته را نباید از نظر دور داشت که هر فردی دیرتر به تبلیغ در گوگل بپردازد از رقیب خود یک پله عقب تر است.

تماس با کارشناسان آترین فناوران برای تبلیغات در گوگل۰۹۱۳۶۵۶۹۷۶۹

 

تبلیغات در گوگل ادز

تبلیغات گوگل با آترین فناوران

در صورتی که شما نیز جزء افرادی هستید که مایلید تبلیغات در گوگل برای کسب و کار یا سایت آموزشی و … را شروع کنید. می توانید با مشاوارن حرفه ای ما در این حیطه تماس حاصل نمایید.در صورتی که قصد طراحی سایت و سئو سایت را دارید و پس از آن می خواهید به تبلیغات در گوگل بپردازید.می توانید مقالات ما را در این حیطه مطالعه کنید.

نتیجه گیری

امروزه رقبا در چالش با یکدیگر برای کسب رتبه در گوگل هستند و برای این جایگاه از هیچ تلاشی غافل نمی شوند.یکی از این راه ها تبلیغات گوگل است.تبلیغات گوگل مزایایی برای افراد دارند.از جمله این مزایا می توان به کسب و افزایش درآمد،امکان مشاهده آمار بازدیدکنندگان،ایجاد اهداف جدید براساس رفتار کاربران و … را بیان نمود.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو