تلفن های تماس

۰۹۱۳۶۵۶۹۷۶۹

دفتر مرکزی

- اصفهان، میدان امام حسین (دروازه دولت)
ارگ جهان نما، فاز۳ طبقه۳ واحد۳۰۶
- تهران، خیابان ولیعصر نبش خیابان ناصری
برج کیان طبقه۱۵

تماس با آترین

تماس با آترین به روش های متفاوت امکان پذیر است. صنعت تماس با یک صنعت نسبتا جدید است. این صنعت هزینه کمی برای افراد ایجاد می کند. آترین فناوران به روش های مختلف با مشتریان محترم ارتباط برقرار می کند. در حال حاضر سازمان ها، شرکت ها و مراکز متفاوتی از طریق تلفن، ایمیل و… با مشتریان ارتباط برقرار می کنند. یکی از این شرکت ها، شرکت هایی هستند که در زمینه طراحی سایت به فعالیت می پردازند. تعامل و ارتباط گاهی به صورت فیزیکی و چهره به چهره انجام می شود. در این روش افرادی که قصد دارند پروژه های خود را به آترین فناوران بسپارند به صورت حضوری به دفتر ما واقع در ارگ جهان نما مراجعه می کنند و قرارداد خود را می بنند و یا اینکه از طریق تماس تلفنی، ایمیل یا … با ما ارتباط برقرار می کنند.

به چه دلیل می توان با شرکت تماس با آترین برقرار کرد؟

گاهی برای افرادی که قصد ارتباط و تعامل با شرکت آترین فناوران را دارند.سؤالاتی پیش می آید. یکی از این سؤالات که به شدت ذهن آنها را مشغول می کند، این است که چطور می توان با شرکت ارتباط برقرار کرد؟ یا اینکه ممکن است قصد دارند در مورد امکانات طراحی یک اپلیکیشن یا سایت سؤال بپرسد. مثلا ممکن است مایل هستند، بدانند آیا امکان طراحی سایت یا اپلیکشن با امکاناتی که در نظر دارند، وجود دارد؟ و سؤالاتی دیگر که ممکن است ذهن آنها را مشغول کرده است. در هر صورت شما با تماس با آترین می توانید سؤالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

ویژگی های سیستم ارتباطی آترین فناوران

ویژگی هایی که در سیستم ارتباطی آترین فناوران وجود دارد در زیر بیان می شود. پاسخگویی در اسرع وقت یکی از خصوصیات سیستم ارتباطی این شرکت است. ارائه راهکارهای در جهت هرچه بهتر پیش رفتن پروژه شما. امکان پاسخ به هرگونه سؤال در زمینه طراحی سایت، برنامه نویسی، طراحی اپلیکیشن و …
‫۰/۵ (۰ امتیاز )