طراحی سایت

اگر شما هم جزء افرادی هستید که در جستجوی اهداف نوین، ایده های خلاقانه و افزایش درآمد هستید. آنچه لازمه کار شماست.یک وب سایت حرفه ای مطابق با کسب و کار شماست.
شما می توانید طراحی وب سایت کسب و کار خود را به شرکت آترین فناوران بسپارید و باعث افزایش بازدهی کسب و کارتان شوید. و یک پله از رقبای بیزینسی خود پیشی بگیرید. مشاوره های تخصصی قبل از سفارش طراحی سایت به شما در برداشتن گام های مصمم تر کمک شایانی می کند. برای شما این امکان فراهم است که موارد ضروری که قصد دارید در سایت بگنجانید.را در جلسه مشاوره بیان کنید و یک سایت ایده آل با طراحی منحصر به فرد داشته باشید. از نمونه کارهای طراحی سایت دیدن کنید.

نکات سفارش وب سایت

بعضی از افراد فکر می کنند درآمد میلیونی یک رویا است. اما با داشتن یک سایت می توانید این رویا را به واقعیت تبدیل کنید.
نکاتی که باید برای سفارش وبسایت خود در نظر بگیرید این است که وبسایت شما باید ماهیت داشته باشد. طراحی سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان در چه زمینه ای است. و چه طیفی از مردم جامعه را در بر می گیرد.
شرکت آترین فناوران با توجه به نیاز هر یک از سفارش دهنده ها سعی می کند بهترین رضایت را کسب کند. و در طراحی خود از اصول مهم اعم از برنامه نویسی اختصاصی سایت، قابلیت ارتقا و به روزرسانی، طراحی پویا، کد نویسی تمیز و بهینه، سئو استاندارد و بهینه سازی شده، مدیریت آسان و سیستم مدیریت محتوا، دسترسی سریع و با امنیت بالا و طراحی گرافیک اختصاصی (UI,UX) استفاده کند. و علاوه بر این موارد بحث تبلیغات سایت و روش های استفاده برای بازخورد بهتر را مد نظر قرار می دهد و بعد از انجام کار و تحویل وبسایت پشتیبانی یکی دیگر از مواردی است که شرکت آترین فناوران زنده رود برای مشتری های خود فراهم نموده است.

طراحی اپلیکیشن

امروزه نیاز مردم به طراحی اپلیکیشن جهت سهولت در امور زندگی روزبه روز فراتر می رود، کسب و کارهای زیادی می توانند از این طریق بازاریابی کنند. تیم توسعه دهندگان حرفه ای شرکت آترین فناوران زنده رود دارای تجربه و خلاقیت منحصربه فردی در زمینه توسعه اپلیکیشن هستند، و سابقه طراحی بهترین اپلیکیشن ها را دارند.

آترین فناوران طراحی اپلیکیشن را با بروزترین فناوری ها با توجه به درخواست شما انجام می دهد.از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن دیدن کنید.

آشنایی با اپلیکیشن

اپلیکیشن یک برنامه کاربردی، که به عنوان نرم افزار برای گوشی های هوشمند نیز شناخته می شود. عملکرد خاصی را برای کاربران یا در برخی موارد برای برنامه دیگر انجام می دهد. یک اپلیکیشن می تواند مستقل یا گروهی از برنامه ها و خدمات باشد. این برنامه مجموعه ای از عملیات است که برنامه را برای کاربر اجرا می کند. همچنین نرم افزاری روی تلفن هوشمند شما است. شرکت های بزرگ و یا مشاغل کوچک می توانند با کمک آن به آسانی و با چند کلیک خدمات شما را سفارش دهند. یا از آن ها استفاده کنند.

اما در تعریف دقیق تر، اپلیکیشن موبایل یا به طور ساده App موبایل، برنامه هایی هستند که با کمک برنامه نویسی تولید می شوند. آنها قابلیت اجرا شدن روی تلفن های هوشمند شما را دارند. با‌ توجه ‌به اینکه ممکن است این اپلیکیشن‌ ها برای سیستم‌ عامل‌ های متفاوتی ارائه شوند، توسعه‌ دهندگان نرم‌افزار سعی میکنند تا حد امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم‌ عامل‌ ها و دستگاه‌ های دیجیتال مختلف ارائه کنند. اپلیکیشن ها شامل پردازنده، پایگاه داده، مرورگرهای وب، ابزارهای توسعه، ویرایشگرهای تصویر و سیستم عامل های ارتباطی است.

یک برنامه از طریق یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) از سایر خدمات فناوری درخواست خدمات می کند و با آنها ارتباط برقرار می کند. شرکت آترین فناوران تمامی این نکات را به بهترین نحو انجام می دهد.  همچنین در طراحی اپلیکیشن سلیقه مشتری لحاظ می شود.

نرم افزارسفارشی

گاهی پیش می آید شما برای حرفه خود نیاز مبرمی به یک نرم افزار سفارشی پیدا می کنید. در بازار به دنبال نرم افزاری که قابلیت مورد نظر را داشته باشد می گردید اما آن را پیدا نمی کنید. در این زمان به یک برنامه نویس حرفه ای نیاز دارید. برنامه نویس باید نرم افزار با عملکرد فوق العاده و بدون خطا برای شما طراحی کند. نرم افزار منحصر به فرد، طبق قوانین، نیاز و درخواست های سازمان و یا کاربر ایجاد می شود. این نرم افزار با نرم افزارهایی که وجود دارد متفاوت است. آترین فناوران اقدام به تولید این نرم افزارها می کند.

یکی از نکات مهمی که شرکت آترین فناوران همیشه در کار خود آن را سرلوحه کار خود قرار می دهد: کیفیت محصولات، مشتری مداری، کارایی و امنیت است.

آشنایی با نرم افزار سفارشی

در تعریف نرم افزار سفارشی باید بیان کنیم آنها نرم افزارهایی هستند که برای سخت افزارهای خاصی تهیه می شوند. به عنوان مثال، تولیدکنندگان اتومبیل به سادگی جایی برای خرید نرم افزار برای کامپیوتر خودرو ندارند. بدیهی است که آن ها مجبورند برای تهیه این نوع نرم افزارها این محصول را به شرکت های مربوطه سفارش دهند.

اگر شما برای توسعه کسب و کار خود نیاز به نرم افزار سفارشی دارید. که مطابق با نیازها و انتظارات شما باشد، می توانید این کار را به شرکت آترین فناوران بسپارید. این شرکت در کنار سایر خدمات، دارای نیروهای مجربی در زمینه تولید نرم افزار سفارشی است.
نرم افزارهایی که به وسیله شرکت آترین فناوران تولید می شوند دارای خدمات پس از تولید هستند و در صورت هر گونه مشکل تیم تخصصی اقدام به برطرف کردن آن می کند. تیم فنی متخصص، با تجربه و مسلط بر فناوری های روز، در تمام مراحل تهیه آن اعم از نیازسنجی، طراحی، پیاده سازی، استقرار و پشتیبانی در کنار شما خواهد بود تا نیازمندی های نرم افزاری سازمان خود را به بهترین شیوه برطرف کنید.

سئو و تبلیغات گوگل

سئو یکی از مباحث بسیار مهم در حوزه دیجیتال مارکتینگ است. اگر به درآمد بالا می اندیشید و مایل به موفقیت در کسب و کار هستید. باید در این حوزه تخصص پیدا کنید و اگر زمان لازم برای متخصص شدن در این حرفه را ندارید باید آن را به افراد متخصص بسپارید. جمله معروف در این حیطه وجود دارد که بیان می کند "شما باید در این حیطه سرمایه گذاری کنید".

سئو برای کسب و کار

بعد از اینکه کسب و کار خود را ایجاد کردید. نیازمند این هستید که سایت شما بازدید کننده داشته باشد. برای اینکه این اتفاق بیفتد باید در صفحه اول نتایج گوگل باشید تا افراد با دیدن سایت شما وارد آن شوند. این نیازمند استراتژی و هدف های بلند مدت در این راستا می باشد و یکی از بهترین راه کارها و همچنین مطمئن ترین استراتژی ها، بحث سئو سایت یا بهینه سازی سایت می باشد.اگر در صفحه اول نباشید اینکه مخاطبان شما را ببیند و وارد سایت شما شوند بسار کم است.

بدین ترتیب اگر سایتی بهینه گردد; کاربر پسند می شود و افراد زیادی از آن سایت بازدید خواهند کرد. در نتیجه سایت مورد نظر به ابتدای صفحه نتایج گوگل خواهد رسید. البته این نیازمند صبر و تلاش است.
پس از سئو،یکی دیگر از راه کارهایی که یک سایت می تواند به صفحه اول نتایج گوگل برسد، تبلیغات در گوگل است. با این ترفند سایت مورد نظر برای مدت محدودی به صفحه اول می آید. اما این راه دارای هزینه های مختلفی است.

آترین فناوران می تواند شما را در صفحه اول گوگل بیاورد و این بهترین و مناسب ترین سرمایه گذاری برای شماست.

الگوریتم های گوگل روز به روز در حال به روز شدن هستند و دقیق تر به بررسی سایت می پردازند. پس در این حیطه به روز بودن اهمیت دارد.
شرکت آترین فناوران با استفاده از تجربیات خود در این زمینه می تواند راه را برای شما که زمان و دانش کافی در بهینه کردن سایت ندارید، باز کند و سایت شما را به نتیجه مطلوب برساند.

عکاسی و تولید محتوا

تولید محتوا و قرار دادن عکس مناسب در سایت یکی از موارد مهم در طراحی سایت است.محتوای ایده آل و مناسب می تواند کسب و کار شما را به سود آوری برساند. محتوای مداوم و باکیفیت فواید بیشماری برای کسب و کار شما دارد. از جمله فواید آن حضور برند و افزایش فروش است. این نوع از خدمات که قابلیت استفاده به صورت بصری یا متنی دارند برای برند ضروری هستند.

کاربرد محتوا نویسی

تولید محتوا همان گونه که از نام آن پیداست. شامل حوزه های مختلفی از جمله تولید محتوای متنی و تولید محتوای بصری می باشد. تولید محتوای بصری نقش مهمی در افزایش فروش یک فروشگاه اینترنتی یا در ارائه خدمات ایفا می کند. همان گونه که می دانیم تصاویر و فیلم ها از میلیون خط کلمه گویایی بیشتری دارند! محتوا آهنربای سایت شماست. منظور از این سخن این است که محتوای مناسب می تواند مشتریان متفاوت را جذب کند و مهمترین ابزار برای دستیابی به اهداف بازاریابی شرکت است. این نوع استراتژی برای سایت ضروری است. کلیه کسب و کارهای امروزی به نوعی نیازمند محتوای بصری هستند. چه کسب و کارهایی که در بستر شبکه های اجتماعی متولد می شوند و چه کسب و کارهایی که در فضای وبسایت اقدام به ارائه خدمات می کنند

اما نوعی دیگر از تولید محتوا که بسیار حائز اهمیت است تولید محتوای متنی است. ناگفته پیداست که کسب و کارهایی که گوگل را به عنوان موتور تبلیغاتی و توسعه خود انتخاب می کنند باید استراتژی معینی به ویژه در حوزه تولید محتوای متنی داشته باشند.
در نهایت اینکه تولید محتوا یک امر بسیار تخصصی است که اصول خاص خود را دارد و این امر هم نیز واضح است که خوراک هر کسب و کاری در دنیای برخط امروز محتواست. پس اگر به دنبال ارتقای سطح محتوایی کسب و کار خود هستید ما در آترین فناوران با توجه به کسب و کار شما بهترین استراتژی را تعیین می کنیم.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )