طراحی سایت

اگر هدفی نو در سر دارید و یا قصد دارید کسب و کار خود را گسترش و کسب درآمدتان را زیاد کنید، آنچه لازم دارید یک وبسایت است که طبق اهداف و نیازهای شما، طراحی و ایجاد شود.

با سپردن طراحی وبسایت به شرکت آترین فناوران، بازدهی کسب و کار خود را افزایش دهید و یک پله از رقبای خود بالاتر باشید. طراحی سایت حرفه ای یکی از خدمات تخصصی شرکت آترین فناوران زنده رود است که با مشاوره های تخصصی قبل از سفارش با نحوه ایجاد سایت، راهنمایی برای انتخاب وبسایت و ... شما میتوانید مصمم تر درصد ایجاد وبسایت برای خود باشید.

نکاتی که باید برای سفارش وبسایت خود در نظر بگیرید این است که وبسایت شما باید ماهیت داشته باشد. طراحی سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان در چه زمینه ای است و چه طیفی از مردم جامعه را در بر میگیرد.

شرکت آترین فناوران با توجه به نیاز هر یک از سفارش دهنده ها سعی میکند بهترین رضایت را کسب کند و در طراحی خود از اصول مهم اعم از برنامه نویسی اختصاصی سایت، قابلیت ارتقا و به روزرسانی، طراحی پویا، کد نویسی تمیز و بهینه، سئو استاندارد و بهینه سازی شده، مدیریت آسان و سیستم مدیریت محتوا، دسترسی سریع و با امنیت بالا و طراحی گرافیک اختصاصی (UI,UX) استفاده کند و علاوه بر این موارد بحث تبلیغات سایت و روش های استفاده برای بازخورد بهتر را مد نظر قرار میدهد و بعد از انجام کار و تحویل وبسایت پشتیبانی یکی دیگر از مواردی است که شرکت آترین فناوران زنده رود برای مشتری های خود فراهم نموده است.

طراحی اپلیکیشن

امروزه نیاز مردم به اپلیکشن جهت سهولت در امور زندگی روزبه روز فراتر میرود و کسب و کارهای زیادی میتوانند از این طریق بازاریابی کنند. تیم توسعه دهندگان حرفه ای شرکت آترین فناوران زنده رود  که دارای تجربه و خلاقیت منحصربه فردی در زمینه توسعه اپلیکیشن هستند، این کار را برای شما با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا انجام میدهند.

اپلیکیشن یک برنامه کاربردی، که به عنوان نرم افزار برای گوشی های هوشمند نیز شناخته میشود که عملکرد خاصی را برای کاربران یا در برخی موارد برای برنامه دیگر انجام میدهد. یک اپلیکیشن میتواند مستقل یا گروهی از برنامه ها و خدمات باشد. این برنامه مجموعه ای از عملیات است که برنامه را برای کاربر اجرا میکند. همچنین نرم افزاری روی تلفن هوشمند شما میباشد که شرکت های بزرگ و یا مشاغل کوچک میتوانند با کمک آن  به آسانی با چند کلیک خدمات شما را سفارش داده یا از آن ها استفاده کنند.

اما در تعریف دقیق تر، اپلیکیشن موبایل یا به طور ساده App موبایل، سری برنامه های تولید شده با کمک برنامه نویسی هستند که قابلیت اجرا شدن روی  تلفن های هوشمند شما را دارند. با‌ توجه ‌به اینکه ممکن است این اپلیکیشن‌ ها برای سیستم‌ عامل‌ های متفاوتی ارائه شوند، توسعه‌ دهندگان نرم‌افزار سعی میکنند تا حد امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم‌ عامل‌ ها و دستگاه‌ های دیجیتال مختلف ارائه کنند. اپلیکیشن ها شامل پردازنده، پایگاه داده، مرورگرهای وب، ابزارهای توسعه، ویرایشگرهای تصویر و سیستم عامل های ارتباطی است و یک برنامه از طریق یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) از سایر خدمات فناوری درخواست خدمات میکند و با آنها ارتباط برقرار میکند. شرکت آترین فناوران تمامی این نکات را به بهترین نحو و متناسب با سلیقه و کاربرد مشتریان خود انجام میدهد.

نرم افزار سفارشی

نرم افزار، منحصر به فرد، طبق قوانین، نیاز و درخواست های سازمان و یا کاربر ایجاد میشود و با نرم افزارهای موجود متفاوت از نظر عملکرد و طراحی است.

تعریف نرم افزار سفارشی همچنین شامل نرم افزارهایی است که مختص به سخت افزار های منحصر به فرد طراحی شده اند. به عنوان مثال، تولیدکنندگان اتومبیل به سادگی جایی برای خرید نرم افزار برای کامپیوتر خودرو ندارند. بدیهی است که آن ها مجبورند برای تهیه این نوع نرم افزارها این محصول را به شرکت های مربوطه سفارش دهند. اگر شما برای توسعه کسب و کار خود نیاز به نرم افزار سفارشی دارید که مطابق با نیازها و انتظارات شما باشد، میتوانید این کار را به شرکت آترین فناوران که در کنار سایر خدمات و نیروهای مجربی که در زمینه تولید نرم افزار سفارشی دارا میباشد، بسپارید.

تولید و خدمات پس از تولید نرم افزار سفارشی تخصص آترین فناوارن زنده رود است. تیم فنی متخصص، با تجربه و با تسلط بر فناوری های روز، در تمام مراحل سفارش نرم افزار اعم از نیازسنجی، طراحی، پیاده سازی، استقرار و پشتیبانی در کنار شما خواهد بود تا نیازمندی های نرم افزاری سازمان خود را به بهترین شیوه برطرف کنید.

یکی از نکات مهمی که شرکت آترین فناوران همیشه در کار خود آن را سرلوحه کار خود قرار میدهد: کیفیت محصولات، مشتری مداری، کارایی و امنیت است.

سئو و تبلیغات گوگل

شما بعد از ایجاد وبسایت کسب و کار خود نیاز دارید که بازدید از سایت خود را بالا ببرید و در موتورهای جست و جو، سایت ها برای آنکه شناخته شوند لازم است که به صفحه اول نتایج گوگل برسند.

این نیازمند استراتژی و هدف های بلند مدت در این راستا میباشد و یکی از بهترین راه کارها و همچنین مطمئن ترین استراتژی ها، بحث سئو سایت یا بهینه سازی سایت میباشد. بدین ترتیب اگر سایتی بهینه گردد; کاربر پسند میشود و افراد زیادی از آن سایت بازدید خواهند کرد. در نتیجه سایت مورد نظر به ابتدای صفحه نتایج گوگل خواهد رسید. البته این نیازمند صبر و تلاش میباشد.

یکی دیگر از راه کارهایی که یک سایت میتواند به صفحه اول نتایج گوگل برسد، تبلیغات در گوگل میباشد. با این راه کار سایت مورد نظر برای مدت محدودی به صفحه اول می آید اما این راه دارای هزینه های مختلفی میباشد.

شرکت آترین فناوران با استفاده از تجربیات خود در این زمینه میتواند راه را برای شما که زمان و دانش کافی در بهینه کردن سایت ندارید باز کند و سایت شما را به نتیجه مطلوب برساند.

تعرفه های خدمات ما

جهت اطلاع از آخرین تعرفه های خدمات آترین فناوران با مشاورین مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی وب سایت

 • کاهش هزینه‌ ها
  ارائه خدمات بهتر
  ارتباط راحت‌تر با مشتریان

اپلیکیشن موبایل

 • افزایش عملکرد
  بهبود فروش و بازاریابی
  بهروری مطلوب در کسب و کارتان

نرم افزار سفارشی

 • بهترین کارایی
  طراحی و عملکرد منحصر به فرد
  مطابق با نیازها و انتظارات کاربر