سوالی دارید؟

از ما بپرسید ...

تیم ما در زمینه های طراحی وب سایت ،اپلیکیشن و نرم افزار تحت وب تجربه های خوبی را کسب کرده است و شما با به کارگیری از تیم آترین فناوران نتیجه بسیار خوبی را خواهید گرفت.

محور اصلی فعالیت این شرکت همانطور که قبلا اشاره کردیم در زمینه طراحی وبسایت، طراحی اپلیکیشن، سئو و تبلیغات گوگل و نرم افزار سفارشی استوار است.

مشاوران ما در آترین فناوران با صبر و تخصص لازم پاسخگوی تمام سوالات و ایده های شما برای شروع کسب و کار جدید، هم به صورت تلفنی و هم حضوری هستند. با ما در ارتباط باشید منتظر صدای گرمتان هستیم.
تلفن تماس: ۶۹ ۹۷ ۶۵۶ ۰۹۱۳
آدرس: اصفهان، میدان امام حسین(دروازه دولت)، ارگ جهان نما
فاز۳ طبقه۳ واحد۳۰۶

با توجه به هدف و نوع سفارش شما زمان انجام پروژه از دو هفته تا سه ماه طول خواهد کشید و لازم به ذکر است در صورت اضافه شدن شرح خدمات جدید به مدت ذکر شده اضافه خواهد شد.

برای انجام سفارش شما ملزم به تهیه زیر ساخت ها (مثل تهیه هاست، دامنه و … ) میباشید که بسته به هدف شما این هزینه ها متغیر هستند و برای تحویل پروژه نیز با توجه به شرح خدمات هزینه ها برآورد و خدمت شما اطلاع رسانی میگردد.

بله! تمامی خدمات ما شامل ۶ماه پشتیبانی رایگان میباشد. هدف آترین کسب رضایت از مشتریان خود است و ما سعی کرده ایم تا پیش بردن وبسایت و کسب درآمد شما از کسب و کارتان همراه شما باشیم و مشکلات و سوالات شما را رفع کنیم.