سوالی دارید؟​

از ما بپرسید ...

شرکت آترین فناوران یک شرکت ثبت شده سهامی خاص است. این شرکت دارای پنج سال سابقه فعالیت رسمی است. همچنین دارای مجوز از نظام صنفی، اتحادیه رایانه و دارای نماد اعتماد است. از دلایل دیگر که شما باید این شرکت را انتخاب کنید استفاده از نیروی متخصص، جوان و با تجربه در این زمینه است.

تعهد

یکی دیگر از موارد مهم، حس تعهد و مسئولیت پذیری نسبت به مشتری است که هر فردی را ترغیب به انتخاب آترین فناوران می کند.

مجور اصلی فعالیت این شرکت همانطور که قبلا اشاره کردیم در زمینه طراحی وبسایت، طراحی اپلیکیشن، سئو و تبلیغات گوگل و نرم افزار سفارشی استوار است.

برای شما این امکان وجود دارد که به صورت حضوری با ما ارتباط برقرار کنید یا از طریق شماره های تماس شرکت با ما در ارتباط باشید. ضمنااگر امکان تماس یا حضور برای شما میسر نیست با ایمیل در ارتباط باشید.


تلفن تماس: ۶۹ ۹۷ ۶۵۶ ۰۹۱۳

آدرس: اصفهان، میدان امام حسین(دروازه دولت)، ارگ جهان نما
فاز۳ طبقه۳ واحد۳۰۶

در پاسخ به این سؤال باید بیان نمود. تخمین دقیق زمان انجام میسر نیست زیرا بستگی به پروژه و سفارشات مشتری دارد. تخمین زمان برای هر پروژه متفاوت است و اما روش دیگر برای اینکه زمان پروژه را متوجه شوید. در قسمت پلن هایی که در سایت قرار می گیرد مشاهده نمایید.

به دلیل اینکه برای طراحی سایت، اپلیکیشن و … امکان سفارشی سازی میسر است، هر فردی ممکن است قابلیت های ویژه ای را نیاز داشته باشد؛ لذا تخمین دقیق هزینه امکان پذیر نیست اما هزینه پروژه های معمولی را می توانید از قسمت تعرفه ها مشاهده کنید

تمامی پروژه هایی که به وسیله آترین فناوران انجام می شود؛ دارای شش ماه پشتیبانی واقعی به صورت کاملا رایگان هستند و شما دیگر نگران مشکلات بعدی که بعد از تحویل سایت امکان دارد برای شما پیش بیایید نیستید. لازم به ذکر است قبل از اینکه شما پروژه را تحویل بگیرید جلسه حضوری برای تست کامل پروژه مهیا می شود.

سوالات متداول
‫۰/۵ (۰ امتیاز )