شرکت نرم افزاری معتبر

ویژگی های یک شرکت نرم افزاری معتبر در اصفهان

مقدمه

کامپیوتر ها مدام در حال پیشرفت و به روز شدن هستند. نرم افزار و سخت افزار ها قسمتی از کامپیوتر ها به شمار می روند که هر کدام وظیفه ی خاصی دارند. معمولا نرم افزار ها برنامه هایی هستند که کاربر را قادر می سازند اقدامات مختلفی انجام دهد. شرکت های بسیار زیادی انواع نرم افزار ها را تولید و در اختیار مخاطب قرار می دهند. در این مقاله قصد داریم به طور کامل به بررسی شرکت نرم افزاری معتبر و ویژگی های آن بپردازیم. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید.

فهرست

نرم افزار چیست؟

انواع نرم افزار های کاربردی

ویژگی شرکت نرم افزاری معتبر چیست؟


نرم افزار چیست؟

کامپیوتر ها از دو بخش سخت افزار و نرم افزار ساخته می شوند. نرم افزار ها یکی از بخش های اصلی آن به شمار می روند که این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهند تا کار خاصی را انجام دهد. با استفاده از نرم افزار عملکرد دقیق اجزای دیگر مشخص می شود. کاربرد مهم نرم افزار ها این است که رابطی بین کاربران و سخت افزار ایجاد می کنند. نمی توان از ویژگی های نرم افزار چشم پوشی کرد زیرا بدون آن ها نمی توان هیچ نوع کاری با کامپیوتر انجام داد.

نرم افزار چیست؟

انواع نرم افزار های کاربردی

برای استفاده از سخت افزار باید از نرم افزار ها کمک گرفته شود. در قدیم که نرم افزار وجود نداشت استفاده از کامپیوتر ها مشکل بود. اما با پیدایش نرم افزار ها و کاربرد های فراوان آن ها امروزه اقدامات زیادی با آن می توانید انجام دهید. از پرکاربرد ترین برنامه های نرم افزاری می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱. بد افزار

همان طور که از نام آن پیداست بدافزار ها دسته ای از نرم افزار های مخرب به حساب می آیند که امنیت کاربر را به خطر می اندازند. این نرم افزار ها به گونه ای طراحی شده اند که به سیستم کاربر وارد می شوند تا اطلاعات آن را به دست آورند. در ادامه انواع این بد افزار ها را معرفی می کنیم.

 1. از بکدور ها برای ورود مجدد به سیستم استفاده می شود.
 2. ظاهر برنامه ی تروجان هورس مفید است اما هنگامی که آن را نصب می کنید به طور مخفیانه به سیستم آسیب می رساند.
 3. وورم از طریق شبکه ی اینترنتی به سیستم نفوذ می کند.
 4. نرم افزارهای جاسوسی به صورت مستقیم به سیستم متصل می شود و امنیت آن را به خطر می اندازد. معمولا در شرایط و کار های حساس برای به دست آوردن اطلاعات از این نرم افزار استفاده می کنند.

۲. تبلیغات مزاحم

این نوع تبلیغات در فضای اینترنتی به صورت تبلیغ نمایش داده می شود. معمولا برنامه نویسان از این روش برای کسب درآمد استفاده می کنند. این ابزار معمولا اطلاعات وب سایت ها را ذخیره می کنند و به امنیت کاربر آسیبی وارد نمی شود.

۳. نرم افزار مدیریتی

برای اینکه روند کار صاحبان کسب و کار بهبود پیدا کند از نرم افزار های مدیریتی استفاده می شود. در شرکت و سازمان های بزرگ به دلیل اینکه کار های زیادی دارند با استفاده از این نرم افزار ها می توانند به راحتی آن را مدیریت کنند.

۴. نرم افزار های جانبی

یکی دیگر از انواع نرم افزار ها که به نرم افزار های خدماتی معروف اند قادر به انجام کار های محدودی هستند. پس از نصب ویندوز باید این نرم فزار را بر روی سیستم خود نصب کنید.

۵. نرم افزار های پشتیبان گیری

با این نرم افزار می توانید نسخه ای از اقداماتی که با سیستم انجام داده اید را کپی بگیرید تا در صورت بروز مشکل بتوانید به راحتی اطلاعات را بازگردانید.

۶. نرم افزار شبیه سازی

آموزشگاه ها و دانشکده های آموزش خلبانی و یا کارخانجات اتومبیل برای طراحی بدنه ی خودروهای خود و یا شهر بازی ها با شبیه سازی حس پرواز یا رانندگی و بسیاری از موارد دیگر، با استفاده از نرم افزار های شبیه سازی کار می کنند.

۷. نرم افزار های نهفته

برای استفاده از برخی قطعات در پزشکی، اتومبیل سازی، اسباب بازی و… نیاز است دستورالعمل های مربوط به آن را بدانید. کامپیوتر های ریزی که در این وسایل به کار رفته را نرم افزارهای نهفته می گویند.

۸. نرم افزار های سفارشی

برخی نرم افزار ها هستند که نیاز است برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر نیاز به همچین نرم افزاری دارید باید آن را سفارش دهید تا برای شما طراحی شود.

۹. نرم افزار های رایگان

یک سری نرم افزار ها وجود دارد که به صورت رایگان وجود دارد و می توانید آن را به راحتی دانلود کنید. این نرم افزار ها به دو صورت وجود دارند. دسته اول شامل نرم افزار هایی است که چندین کاربر می توانند آن را دانلود کنند و محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد. دسته دوم نرم افزار هایی هستند که تعداد کمی از کاربران می توانند از آن به صورت رایگان استفاده کنند.

ویژگی شرکت نرم افزاری معتبر چیست؟

انتخاب بهترین نوع شرکت های نرم افزاری کار آسانی نیست. شرکت های نرم افزاری باید ویژگی هایی داشته باشند که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

 1. تیم شرکت باید از کارمندان جوان و پایا انتخاب شوند زیرا این افراد اشتیاق بیشتری به کار دارند.
 2. از افراد ماهر و متخصص در این زمینه باید استفاده شود.
 3. نرم افزار باید به صورتی طراحی شود تا امکان توسعه آن امکان پذیر باشد.
 4. افراد باید از متد های روز دنیا آگاه شوند و سعی کنند از فناوری های جدید استفاده کنند.
 5. از ابزار های مدیریت جلسه باید به طور دقیق استفاده شود.
 6. ارائه راه کار های خلاقانه برای بهبود سرویس دهی
 7. ایجاد قرار داد منصفانه

ویژگی شرکت نرم افزاری معتبر چیست؟

در صورتی که قصد استفاده از نرم افزار های مخصوص با توجه به کسب و کار خود را دارید می توانید آن را به شرکت های معتبر که ویژگی های بالا را دارند سفارش دهید. یکی از این شرکت ها، شرکت آترین فناوران است. شما می توانید با مراجعه به سایت آترین فناواران زنده رود به طور دقیق از خدماتی که توسط این شرکت ارائه می شود اطلاع پیدا کنید.


برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن: ۰۳۱۳۲۱۲۱۶۵۶۰۲۱۷۱۰۵۷۷۰۴


سخن آخر

سیستم های کامپیوتری از دو قسمت سخت افزار و نرم افزار تشکیل می شوند. بدون نرم افزار ها استفاده از سیستم های کامپیوتری عملا بی فایده هستند. نرم افزار ها دارای انواع مختلفی هستند و هر کدام از آن ها کاربرد خاصی را ایجاد می کنند. شرکت های مختلفی به طراحی انواع نرم افزار مشغول اند که شما می توانید نرم افزار مورد نیاز خود را به آن ها سفارش دهید. در این مقاله به ببرسی شرکت نرم افزاری معتبر و ویژگی های آن پرداختیم. امیدواریم از خواندن این مقاله لدت برده باشید. شما می توانید سوالات خود را در رابطه با شرکت نرم افزاری معتبر با ما در میان بگذارید.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو