مدارک معتبر طراحی سایت

مدارک معتبر و بین المللی طراحی سایت

مقدمه

امروزه طراحی سایت به یکی از حرفه های پر طرفدار تبدیل شده است. این رشته ی محبوب به طور مستقیم در دانشگاه های کشور تدریس نمی شود. افراد علاقه مند معمولا در رشته های IT و کامپیوتر به تحصیل می پردازند. برای آموزش مستقیم این حرفه و دریافت مدارک معتبر طراحی سایت که ارزش بین المللی داشته باشند. بایستی به موسسات و شرکت های آموزشی مراجعه کرد. با ما همراه باشید تا درباره این موسسات بیشتر صحبت کنیم.

فهرست مطالب:

دوره صفر تا صد طراحی وبسایت

اهمیت مدرک طراحی سایت در دنیای امروز

معرفی شرکت آترین فناوران ارائه مدارک بین المللی طراحی سایت

دوره طراحی سایت و فروشگاه با وردپرس

شیوه آموزشی طراحی سایت توسط آترین فناوران


کد نویسی

معرفی دوره صفر تا صد طراحی وب سایت

همانطور که در ابتدا به آن اشاره کردیم، آموزش طراحی سایت محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در میان این همه توجه، موسسات و شرکت های آموزشی بسیاری شکل گرفته اند. در هر شهر و منطقه ای مرکز آموزش طراحی سایت به چشم می خورد. اما سوال این جاست که چه مرکزی مدارک معتبر و بین المللی را ارائه می دهد.

پاسخ این سوال چندان پیچیده نیست. به این منظور لازم است به شرکت های معتبر در شهر و استان خود مراجعه کنید. شرکت هایی که سابقه و تجربه بسیاری در این زمینه دارند مدارک معتبر نیز ارائه می دهند. یکی از این مجموعه ها شرکت آترین فناوران زنده رود است. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره نحوه آموزش و دریافت مدارک معتبر طراحی سایت بین المللی، در این مجموعه صحبت کنیم.


در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی  آترین فناوران زنده رود و کسب اطلاعات بیشتر؛ به بخش کارآموزی حضوری و کارآموزی آنلاین در سایت مربوطه مراجعه فرمایید.


اهمیت مدارک معتبر طراحی سایت در دنیای امروز

طراحی سایت و مدارک مربوطه در حال حاضر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دنیا در حال مجازی شدن در هر صنعت و هر فرایندی است. اغلب تجارت ها و کسب و کار ها به سمت مجازی شدن میل می کنند. نیاز کسب و کار ها به داشتن سایت روز به روز در حال افزایش است. دریافت مدرک معتبر طراحی سایت به شکل بین المللی کمک می کند تا این نیاز جامعه در دستان شما قرار بگیرد. شما با آموزش حرفه ای طراحی سایت می توانید به راحتی در هر نقطه از دنیا فعالیت خود را انجام و کسب درآمد کنید.

طراحی سایت به نحوی است که اغلب افراد مشغول در این حرفه، به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام می دهند. و نیازی به حضور در محیط کاری را ندارند.

آموزش طراحی سایت در شرکت آترین به شکلی است که تمامی فاکتور های لازم برای تبدیل شدن به متخصص طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهد. چه طراحی سایت با استفاده از کد نویسی و چه بدون نیاز به آن. ما در بخش های بعدی به فرایند آموزشی در این شرکت معتبر می پردازیم.

معرفی شرکت آترین فناوران ارائه مدارک معتبر طراحی سایت

شرکت آترین فناوران زنده رود از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن آغاز کرده است. همچنین این مجموعه فعالیت های خود را در زمینه های طراحی پورتال، طراحی نرم افزار، سئو تخصصی و تولید محتوا گسترش داده است.

آموزش در این مجموعه به صورت حضوری و مجازی با توجه به نوع نیاز شما انجام می گیرد. بهترین نوع یادگیری در دنیای دیجیتال، یادگیری در حین انجام کار است. تیم حرفه ای و با تجربه آترین فناوران در دوره های کارآموزی خود علاوه بر محتوای آموزشی، تجربه خود را در اختیار افراد قرار می دهد. تا با انجام پروژه های طراحی سایت به طور مکرر، مهارت خود را ارتقا دهند. با مشتری ها به طور مستقیم ارتباط بر قرارکرده و تجربه خود را نیز افزایش دهند. پس از پایان دوره آموزش در این مجموعه مدارک معتبر طراحی سایت بین المللی در اختیار شما قرار داده خواهد شد. تا هیچ مانعی برای پیشرفت و ترقی شما وجود نداشته باشد!

 طراحی سایت با ورد پرس

دوره طراحی سایت و فروشگاه با وردپرس

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به طراحی سایت علاقه مند، اما با دنیای کدنویسی کاملا غریبه اید! هیچ جای نگرانی وجود ندارد. دنیا به سمتی پیش می رود که تا جای امکان بدون کد نویسی محتوای نرم افزاری قوی تولید کند. ابزار های جدید کمک می کنند تا بدون دانش برنامه نویسی بتوان سایت خوبی را طراحی کرد. یکی از این ابزار های قدرتمند، وردپرس است. سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما کمک می کند تا بدون حتی یک خط کد نویسی، بهترین سایت ها را طراحی کنید. امروزه طراحی سایت به این روش محبوبیت بسیاری دارد. تیم آترین فناوران در سری آموزش های خود، طراحی سایت بدون نیاز به کد نویسی را نیز لحاظ کرده است.

آموزش طراحی سایت به صورت اختصاصی

در بخش های قبلی به آموزش طراحی سایت بدون نیاز به کد اشاره کردیم. در این جا بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم. که فرایند آموزش طراحی سایت به صورت کدنویسی و اختصاصی نیز در این مجموعه انجام می شود. همانطور که شرکت آترین فناوران در زمینه طراحی سایت اختصاصی فعالیت می کند. این فرایند را نیز به کارآموزان خود آموزش می دهد.

شما عزیزان با داشتن آگاهی مقدماتی  از دانش کد نویسی و زبان های برنامه نویسی مطرح، می توانید وارد این فرایند آموزشی شوید. طراحی سایت را به صورت اختصاصی دنبال و به متخصص طراحی سایت تبدیل شوید. هر آموزشی به پشتکارنیاز دارد و اگر در این راه ثابت قدم باشید حتما موفقیت خود را شاهد خواهید بود. ما در تیم حرفه ای آترین فناوران در کنار شما هسیتم تا آموزش طراحی سایت را از مقدماتی تا حرفه ای در اختیار شما قرار دهیم.

آموزش طراحی سایت


در صورت تمایل به شرکت در دوره های آموزشی  آترین فناوران زنده رود و کسب اطلاعات بیشتر؛ به بخش کارآموزی حضوری و کارآموزی آنلاین در سایت مربوطه مراجعه فرمایید.


شیوه آموزشی آترین فناوران و ارائه مدارک معتبر طراحی سایت

همانطور که در بخش های قبلی به طور مختصر به آن اشاره کردیم. طراحی سایت در شرکت آترین فناروان طی فرایند کارآموزی انجام می شود. در واقع ما معتقدیم که بهترین نوع یادگیری، آموزش در حین انجام کار است. درست است که حضور در کلاس درس می تواند مطالب بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار بدهد. اما تا زمانی که در محیط کار واقعی حضور نداشته باشید. نمی توانید معنای واقعی فرایند کاری را به درستی درک کنید!

شرکت آترین فناوران با جذب نیرو های با انگیزه و با استعداد در حوزه فناوری اطلاعات؛ تجربه چندین ساله خود را در اختیار افراد قرار می دهد. آن ها را درمحیط کار واقعی در کنار تیم متخصص و با تجربه پرورش می دهد تا در نهایت آموزشی جامع را رقم بزند.

حضور در فضای تیمی به شما این امکان را می دهد تا استعداد های خود را به چالش بکشید و آن ها را تقویت کنید. با مشتریان آینده خود از ابتدای کار درارتباط باشید و تجربه کاری برای خود رقم بزنید. تمامی نیاز های لازم در شرکت آترین فناوران زنده رود برای شما فراهم است. امکان هر دو نوع کارآموزی حضوری و آنلاین برای شما وجود دارد. شما می توانید بسته به نیاز خود در کارآموزی حضوری یا آنلاین شرکت کنید.

در شرکت آترین فناوران آموزش طراحی سایت به دو روش(کد نویسی و بدون نیاز به کد) وجود دارد. افراد با توجه به سطح آگاهی و یا علاقه و نیاز خود، نوع خاصی از آموزش را انتخاب می کنند. پس از بررسی های لازم تایید می شود که آیا شما شرایط برای کارآموزی طراحی سایت را دارید یا خیر!

 مدرک طراحی سایت

ویژگی های شرکت در دوره کارآموزی حضوری آترین فناوران:

مدت دوره آموزشی در شرکت آترین فناوران ۴ ماه است و پس از آن؛ شما مدارک معتبر طراحی سایت بین المللی را دریافت می کنید.

هزینه دوره کارآموزی حضوری مبلغ ۶ میلیون تومان است که امکان پرداخت آن به صورت اقساطی نیز وجود دارد.

*نکته: برای کارآموزی رایگان می توانید رزومه خود را به تلگرام atrinit@ ارسال کنید. در صورت پذیرفته شدن هماهنگی های لازم  با شما انجام می شود. در غیر اینصورت می توانید بصورت آزاد ثبت نام کنید.

کارآموز به مرور در پروژه های واقعی قرار می گیرد.

افراد در کنار پروژه های واقعی، کلیپ های آموزشی متناسب و استاندارد در حوزه فعالیت خود را دریافت می کنند.

افزایش اعتماد به نفس یکی از نکات مثبت شرکت در این دوره است.

توانایی حل  مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه فعالیت، از خصوصیات بسیار مهم شرکت در دوره کارآموزی است.

امکان جذب یا معرفی به کار افراد واجد شرایط پس از پایان دوره وجود دارد.

ما در تیم آترین فناوران در کنار شما هسیتم؛ تا گام به گام از مقدماتی تا پیشرفته طراحی سایت را به شما آموزش دهیم. تا جایی که بتوانید از طریق آن کسب درآمد کنید.

جمع بندی

طراحی سایت یکی از نیاز های مهم در جهان امروز است. ما در این مقاله یک تیم آموزشی با ارائه مدارک معتبر طراحی سایت بین المللی، به شما معرفی کردیم. آشنایی شما با یک تیم حرفه ای و با تجربه در این زمینه، کمک می کند تا به بهترین شکل این آموزش را دنبال کنید. شرکت آترین فناوران در کنار شماست تا با آموزش و ارائه مدارک بین المللی حامی شما در این راه باشد. رسالت ما آگاه سازی شماست اما تصمیم گیرنده نهایی شما هستید!

اگر سوال و یا دیدگاهی درباره آموزش طراحی سایت توسط آترین فناوران برای شما وجود دارد. خوشحال می شویم که آن را با ما مطرح کنید.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو