10مزیت های داشتن سایت

مزیت داشتن سایت

مزیت داشتن سایت بی شمار است. امروزه با پیشرفت فناوری و گسترش شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک،افراد به راحتی می توانند همدیگر را پیدا کنند. اگر شما یک سایت خوب داشته باشید به شما کمک بزرگی خواهد کرد.وب سایت برای هر نوع کسب و کاری مانند برند، مؤسسات، سازمان ها و افراد ضروری است.

امروزه هر وبلاگ نویسی یک سایت دارد و هر فرد مشهوری نیز یک سایت دارد. سایت امکان معرفی را میسر می سازد.حالا چه معرفی یک شخص باشد یا یک برند…

شما می توانید بیوگرافی و آثار خود را در وب سایت قرار دهید.سایت های تجاری به این طریق فرصت هایی برای رشد ایجاد می کنند.در این مقاله ۱۰ مزیت داشتن سایت را بررسی می کنیم.

۱۰ مزیت داشتن سایت

داشتن وب سایت مزیت های بی شماری دارد.در زیر به ۱۰ مزیت داشتن سایت می پردازیم.

۱- بازاریابی جهانی

زمانی که شما دارای یک وب سایت هستید در واقع یک تضمین برای این است که کسب و کار خود را به جهان معرفی کنید. هزاران و میلیون ها نفر در سراسر جهان به سایت شما دسترسی پیدا می کنند.www به معنای وب جهانی است.بنابراین اگر شما دارای یک وب سایت هستید.کسب و کار شما جهانی است.

بازاریابی جهانی یکی از مزیت داشتن سایت

۲– بهبود اعتبار و عملکرد

با استفاده از سایت، این امکان برای شما فراهم می شود تا  به مشتریان بالقوه بگویید که شما کیستید و کسب و کار شما چیست. همچنین به آنها بگویید چرا شایسته اعتماد هستید.بسیاری از مردم از اینترنت برای تحقیقات قبل ار خرید استفاده می کنند.آنها به مطالعه دیدگاه ها می پردازند و در انتها برای خرید تصمیم می گیرند.

شما به وسیله یک وب سایت می توانید دستاوردهای برند خود را به اشتراک بگذارید. محصولات خود را که مردم در دنیای اینترنت به دنبال خرید آن هستند معرفی و به فروش برسانید. وب سایت اینترنت یک نوع بازاریابی رایگان است. منظور از این سخن این است.افرادی که از سایت شما دیدن می کنند درباره سایت و محصولاتی که در سایت دیده اند صحبت می کنند.افرادی که به صحبت های آنها گوش می دهند لازم می بینند سری به سایت شما بزنند.در واقع مشتریان شما به بازاریابی می پردازند.

۳- گسترش بازار از طریق تجارت الکترونیک

مزیت داشتن یک وب سایت گسترش بازار از طریق تجارت الکترونیک است. منظور از این سخن این است که اینترنت به مشاغل امکان می دهد که از موانع جغرافیایی عبور کنند و در هر نقطه از جهان که هر فردی به اینترنت دسترسی دارد مشتری جذب کنند. شما این امکان را دارید در هر زمان و هر محل در سطح جهانی تجارت کنید.

گسترش تجارت الکترونیک با طراحی سایت

۴- ۲۴ ساعت کار

تعطیلات روزهای اول عید را در نظر بگیرید.در این زمان بیشتر فروشگاه ها بسته هستند و امکان فروش وجود ندارند. در این موقع اکثر مکان های فروش بسته هستند. وب سایت باعث می شود که مشتریان خود را دور نریزید و با وجود اینکه محل های فروش بسته هستند، فروش خود را انجام دهید. در این موقع مشتریان شما درخواست اطلاعات و مدل های مختلف از یک وسیله را دارند.شما آنها را به سایت هدایت می کنید.در این موقع اطلاعات لازم را به دست می آورند.شما با استفاده از وب سایت بسته به نوع محصولات و خدمات به طرق مختلف می توانید به تبلیغ بپردازید.

۵- قابلیت انعطاف پذیری و ارزان به نسب تبلیغات چاپی

یکی دیگر از مزیت داشتن سایت قابلیت انعطاف پذیری و ارزان نسبت به تبلیغات چاپی است. به طور کلی اینترنت با تبلیغات چاپی تفاوت دارد. به این دلیل که ارزان است و در این روش تبلیغات شما برای مدت زمان طولانی تری در دسترس عموم قرار می گیرد. شما این امکان را دارید که محتوا را تغییر دهید بدون اینکه نیاز به کسی داشته باشید. شما به وسیله محتواهای با کیفیت به مخاطبان گسترده تری دست پیدا می کنید. اگر وب سایت ندارید پیشنهاد این است هرچه سریع تر برای کسب سود بیشتر اقدام کنید زیرا کسب و کار شما دوام نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورد. پیشنهاد ما این است پس از اینکه سایت را طراحی نمودید آن را به تمام رسانه های اجتماعی برای بازاربابی متصل کنید.

آترین فناوران با پشتیبانی ۶ ماه رایگان و آموزش های بعد از تحویل سایت شما این امکان برایتان مهیا می کند که خودتان در محتواهای سایت تغییر ایجاد کنید یا محتوای جدید قرار دهید.

۶- فرصت رشد در آینده

وب سایت به عنوان یک مکان عالی برای معرفی سرمایه گذاران عمل می‌کند. سایت در واقع به افرادی که وارد آن می شوند کسب و کار را معرفی می‌کند و به آنها نشان می دهد وب سایت در مورد چه چیزی است و در طول فعالیت چه چیزی کسب نمودید و در آینده چه چیزهایی به دست می آورید. شما می توانید جزئیات کامل از کسب و کار را به وسیله سایت به نمایش بگذارید.فرصت رشد در آینده یکی دیگر از مزیت های داشتن سایت است.

فروش بیشتر با طراحی سایت

۷– تبلیغات و برندسازی

اگر شما یک وب سایت دارید در واقع مشغول تبلیغات در حرفه خود هستید. هر فردی که وارد فروشگاه یا محل کسب و کار شما می شود امکان دارد از شما سؤال کند آیا وب سایت برای فروشگاه خود دارید؟ داشتن شناسه ایمیل با نام و دامنه تجاری خود نمونه ای از تبلیغات شفاهی است. شما این امکان را دارید که وب سایت خود را در سایت های معروف تبلیغ کنید. همچنین وب سایت دیگران را در سایت خود تبلیغ کنید. این بازاریابی با نام بازاریابی وابسته یا اسپانسر شناخته می شود.

۸– اضافه کردن ارزش و ایجاد رضایت

شما با ایجاد راحتی و اعتماد احساس خوب در مشتری ایجاد می کنید و به این ترتیب مشتریان سطح بالایی از رضایت را تجربه می کنند. وب سایت شما با روش های دیگر نیز به افزایش ارزش شغل شما کمک کند. شما همچنین با ارائه نکات و توصیه ها و محتواهای عمومی امکان سرگرم کردن مشتریان را فراهم می کنید و به شما کمک می کند تا شما را به خاطر بسپارند. شما با طراحی قالب متفاوت تصاویر چشم نواز و بالا بردن کیفیت محتوا بیشتر در خاطر مشتریان می مانید.پس با این اوصاف اضافه کردن ارزش یکی دیگر از مزیت های داشتن سایت است.

۹– پیدا شوید

اگر شما یک سایت قوی داشته باشید به شما در پیدا شدن در جستجوها کمک می کند. با استفاده SEO و SMO شما می توانید رتبه خود را در گوگل افزایش دهید و بیشتر در معرض دید باشید. اگر کسی قصد خرید از فروشگاه شما را داشته باشد با استفاده از سایت می تواند به شماره شما دست پیدا کند.

یکی از دوستان من دفتر جدیدی خریداری نمود و محل کار خود را تغییر داد. محل جدید دارای تلفن ثابت نبود و مدت زمان زیادی طول می کشید تا این امکان برای آن مهیا شود اما او با داشتن وب سایت دیگر نگران نبود زیرا مشتری های او از طریق سایت با او ارتباط برقرار می کردند. همچنین آدرس جدید محل کار را در سایت قرار داد و افراد می توانستند به راحتی محل کار جدید را بیابند.

۱۰- بازاریابی ارتباطی دو طرفه

افرادی که وارد سایت شما می شوند و پس از مدتی مشتری شما می شوند.به راحتی می توانند در مورد محصول بازخورد دهند و به شما کمک کنند تا مشکلات و ایرادات را بر طرف نمایید. شما با امکانات مدیریت سایت می توانید از تعداد بازدیدها مطلع شوید و در صورت بازید بالا از ارائه محصول با کیفیت با محتوای مناسب اطمینان پیدا کنید و در صورت بازدید پایین این موضوع را متوجه شوید که محتوای شما کیفیت مناسب ندارد و یا سئو و بهینه سازی مناسب ندارد و باید برای بهتر شدن آن تلاش کنید.

همچنین به شما کمک می کند بفهمید که شما چه مقدار ترافیک دریافت می کنیدو شما از این اطلاع می یابید که افراد چگونه به سایت شما وارد شدند و از کجا آمده اند.

نتیجه گیری

در این مقاله مزیت های داشتن یک سایت را بررسی کردیم.داشتن سایت مزیت های بی شماری دارد. در این مقاله ۱۰‌نوع از مهم ترین مزیت‌های داشتن یک سایت را بررسی کردیم. از مهم‌ترین مزیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها می‌توان به بازاریابی جهانی، بهبود اعتبار و عملکرد، گسترش بازار از طریق تجارت الکترونیک و… اشاره نمود.

دیدگاه ها

امنیت سایت با 10 گام – آترین فناوران | طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

[…] ارتباط برقرار کنید.همچنین می توانید اطلاعاتی در مورد مزیت داشتن یک سایت را مطالعه […]

پاسخ

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.