منشور اخلاقی

بی‌تردید با عقد هر قرارداد، الزامات و تکالیفی برای طرفین ایجاد می‌گردد. به‌گونه‌ای که هر دو طرف ملزم به رعایت و اجرای آنند. در این میان، مشتریان می‌توانند با انجام صحیح تکالیف خود از حقوق و امتیازاتی بهره‌مند گردند. در منشور اخلاقی مشتریان شرکت آترین فناوران آمده است:با اعتقاد به حفظ شأن و کرامت والای انسانی و با تکیه بر ارزش‌های متعالی فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی، در راستای توسعه پایدار،شرکت آترین فناوران و کلیه کارکنان آن، خود را مسئول و موظف به احقاق حقوق قانونی مشتریان، می‌دانند. حال با هم منشور اخلاقی شرکت آترین فناوران را بررسی می کنیم .تاشما عزیزان و مشتریان محترم بتوانید با خیال آسوده به این شرکت معتبر اعتماد کنید و بتوانید پرژه های خود را به ما بسپارید و ما آن هارا به بهترین نحو برای شما انجام دهیم.

منشور اخلاقی شرکت آترین فناوران

پرسنل شرکت آترین فناوران خود را خدمتگزار شما می دانند.

مشتری حق دارد انتظار داشته باشد که محیط شرکت یک محیط امن، پاکیزه، آراسته، منظم و راحت باشد.

مشتری حق دارد انتظار داشته باشد که پرسنل شرکت خوش لباس، خوش برخورد، مؤدب، متین و مورد اعتماد باشند و با مشتری رفتاری احترام آمیز داشته باشند.

آنها این حق را دارند که پرسنل شرکت به سؤال های آنها با صبر و شکیبایی پاسخ دهندو او را در هر مرحله یاری دهند. از دیگر مواردی که جزء حقوق مشتری است این است که پروژه او را در زمان مشخص تحویل دهند.

مشتری این حق را دارد که مراحل انجام پروژه به صورت روشن و واضح برای او مشخص شوند. همچنین کار او با بالاترین کیفیت انجام شود.منشور اخلاقی بیان می کند.مشتری این حق را دارد در هر زمان از وضعیت پیشرفت پروژه مطلع باشد. از دیگر حقوق مشتری این است که باید کیفیت طراحی، اجرای پروژه باید برای همه یکسان باشد. یکی دیگر از حقوق مشتری این است که هر زمان نسبت به موردی اظهار ناراحتی یا شکایت داشت در اسرع وقت به او رسیدگی شود.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )