اپلیکیشن را از لینک زیر دانلود کنید

دانلود

نوع اپلیکیشن

اندروید

موضوع

تبلیغات سالن زیبایی

زبان برنامه نویسی

اندروید (جاوا)

زبان اپلیکیشن

فارسی

زمان انجام

۳۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

امروزه نیاز مردم به اپلیکشن جهت سهولت در امور زندگی روزبه روز فراتر میرود و کسب و کارهای زیادی میتوانند از این طریق بازاریابی کنند. تیم توسعه دهندگان حرفه ای شرکت آترین فناوران زنده رود  که دارای تجربه و خلاقیت منحصربه فردی در زمینه توسعه اپلیکیشن هستند، این کار را برای شما با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا انجام میدهند.

اپلیکیشن یک برنامه کاربردی، که به عنوان نرم افزار برای گوشی های هوشمند نیز شناخته میشود که عملکرد خاصی را برای کاربران یا در برخی موارد برای برنامه دیگر انجام میدهد. یک اپلیکیشن میتواند مستقل یا گروهی از برنامه ها و خدمات باشد. این برنامه مجموعه ای از عملیات است که برنامه را برای کاربر اجرا میکند. همچنین نرم افزاری روی تلفن هوشمند شما میباشد که شرکت های بزرگ و یا مشاغل کوچک میتوانند با کمک آن  به آسانی با چند کلیک خدمات شما را سفارش داده یا از آن ها استفاده کنند.

اما در تعریف دقیق تر، اپلیکیشن موبایل یا به طور ساده App موبایل، سری برنامه های تولید شده با کمک برنامه نویسی هستند که قابلیت اجرا شدن روی  تلفن های هوشمند شما را دارند. با‌ توجه ‌به اینکه ممکن است این اپلیکیشن‌ ها برای سیستم‌ عامل‌ های متفاوتی ارائه شوند، توسعه‌ دهندگان نرم‌افزار سعی میکنند تا حد امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم‌ عامل‌ ها و دستگاه‌ های دیجیتال مختلف ارائه کنند. اپلیکیشن ها شامل پردازنده، پایگاه داده، مرورگرهای وب، ابزارهای توسعه، ویرایشگرهای تصویر و سیستم عامل های ارتباطی است و یک برنامه از طریق یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) از سایر خدمات فناوری درخواست خدمات میکند و با آنها ارتباط برقرار میکند. شرکت آترین فناوران تمامی این نکات را به بهترین نحو و متناسب با سلیقه و کاربرد مشتریان خود انجام میدهد.

دیگر نمونه کارهای اپلیکیشن

‫۰/۵ (۰ امتیاز )