آدرس سایت
نوع سایت

شرکتی

موضوع

تولید انواع سیلیکات سدیم

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت آریا سیلیکات سپاهان یکی دیگر از سایت هایی است که به وسیله آترین فناوران طراحی شد.این سایت نیز با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شد. این سایت دارای طراحی ایده آل و منحصر به فرد است و مشتری به طور کامل از آن رضایت داشت.این سایت توسط تیم طراحان وردپرس انجام شد. در زیر به بررسی این سایت و ویژگی های آنها می پردازیم. در صورتی که شما نیاز به یک سایت فروشگاهی با امکانات خاص دارید با آترین فناوران ارتباط برقرار کنید.

ویژگی ها و زمینه فعالیت سایت شرکت سیلیکات سپاهان

سایت آریا سیلیکات سپاهان توسط آترین فناوران طراحی شد. شرکت سیلیکات سپاهان بیش از ۳۰ سال سابقه دارد و  در زمینه تولید  انواع سیلیکات،کاشی، سرامیک و…. در حال فعالیت است. از ویژگی های این سایت کاربر پسند بودن، ریسپانسیو و مطابق با نیاز و سلیقه مشتری را می توان بیان نمود.

کارفرما از طراحی این سایت بسیار رضایت داشتند و عنوان کردند کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند بسیار راضی هستند و به راحتی می توانند از آن استفاده می کنند زیرا اصول طراحی استاندارد در آن رعایت شده است.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد. کارشناسان مربوطه در گروه حضور دارند و می توانند در اسرع وقت سؤالات شما را پاسخ دهند.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )