آدرس سایت آریا قطعه سپاهان
نوع سایت

فروشگاهی

موضوع

فروش لوازم یدکی

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت آریا قطعه یکی از سایت هایی است که توسط آترین فناوران طراحی شد.سیستم مدیریت محتوای این سایت وردپرس است. تیم آترین با تمام تلاس سعی نمودند طراحی را به بهترین نحو انجام دهند.

زمینه فعالیت و ویژگی های سایت آریا قطعه سپاهان

آریا قطعه سپاهان در عرصه بازرگانی و فروش قطعات خودرو فعالیت می کند.این ساین در زمینه فروش انواع قطعات خودرو در حال حاضر فعال است. از ویژگی های این سایت استفاده از رنگ های ملایم و کاربرپسند، طراحی ریسپانسیو و استاندارد است. به محض ورود به سایت با انواع قطعات خودرو مواجه می شوید.لازم به ذکر است که انتخاب رنگ و قالب با سلیقه و نظر مشتری انجام شد.

صفحات به آسانی بارگزاری می شوند و فرد راغب می شود باز هم وارد سایت شود.از دیگر ویژگی های این سایت دارا بودن امنیت مناسب است که تیم آترین برای سایت فراهم می کنند.

آترین فناوران با پشتیبانی ۶ ماهه سایت آریا قطعه سپاهان و ارائه بهترین خدمات در این زمینه کارفرما را در زمینه مدیریت سایت تنها نگذاشت و به ارائه آموزش های منظم برای مدیریت سایت اقدام کرد.در صورتی که شما نیز در زمینه قطعات خودرو به فعالیت می پردازید و به یک سایت نیاز دارید با ما تماس بگیرید و وب سایت خود را سفارش دهید.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )