سایت آفتاب بورس
نوع سایت

شرکتی

موضوع

آموزش بورس

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت آفتاب بورس یکی از سایت هایی است که توسط آترین فناوران طراحی شد. سایت مورد نظر جزء سایت ها با طراحی اختصاصی است. این سایت با طراحی اختصاصی و برنامه نویسی (html ،cssو laravel ) طراحی شد.

زمینه فعالیت و ویژگی های سایت آفتاب بورس

سایت آفتاب بورس در زمینه آموزش بورس به طور کامل است که بیش از چند سال سابقه دارد. در این مرکز از بهترین اساتید برای آموزش بورس کمک گرفته شده است. از ویژگی های این سایت می توان به طراحی مطابق با کسب و کار به صورت اصولی اشاره کرد. به محض ورود سایت مورد نظر تبلیغ هایی از آموزش را مشاهده خواهید نمود و همچنین تابلوهای بورسی که نمادی از این آموزشها هستند. از دیگر ویژگی های این سایت طراحی اصولی،استاندارد و ریسپانسیو است.

از ویژگی های سایت آفتاب بورس این است که صفحات به آسانی بارگزاری می شوند و فرد راغب می شود باز هم وارد سایت شود.از دیگر خصوصیات این سایت دارا بودن امنیت مناسب است که تیم آترین برای سایت فراهم می کنند.

آترین فناوران با پشتیبانی ۶ ماهه سایت آفتاب بورس و ارائه بهترین خدمات در این زمینه کارفرما را در زمینه مدیریت سایت تنها نگذاشت و به ارائه آموزش های منظم برای مدیریت سایت اقدام کرد.در صورتی که شما نیز در زمینه بورس به فعالیت می پردازید و به یک سایت نیاز دارید با ما تماس بگیرید و وب سایت خود را سفارش دهید.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )