آدرس سایت آفره دخت
نوع سایت

فروشگاهی

موضوع

فروش محصولات تزیینی

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت آفره دخت در زمینه فروش محصولات فعالیت می کند. که توسط آترین فناوران طراحی شد. این سایت با سیستم مدیرت محتوای وردپرس طراحی شد. تمام تلاش آترین فناوران رضایت مشتری است که در ساخت سایت آفره دخت حاصل شد. تیم آترین با تمام تلاس سعی نمودند طراحی را به بهترین نحو انجام دهند. 

زمینه فعالیت و ویژگی های این سایت

سایت آفره دخت در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در زمینه فروش آنلاین آغاز کرد و در زمینه فروش محصولات هنری، پودر سنگ، پلیستر و اکسسوری بتنی و همچنین ارائه محصولات بسته بندی شیشه ای در حال فعالیت است. از ویژگی های سایت، دسته بندی منظم مطابق با فعالیت، طراحی زیبا و ریسپانسیو را می توان بیان نمود. لازم به ذکر است انتخاب قالب و رنگ و لعاب با توجه به سلیقه و نیاز مشتری انجام شد. صفحات به آسانی بارگزاری می شوند و فرد راغب می شود باز هم وارد سایت شود و خرید کند. از دیگر وِیژگی های دیگر سایت امنیت سایت است.

بسیاری از افرادی که سایت فروشگاهی دارند، مایل هستند زمانی که مشتری وارد سایت می شود. سایت دارای سرعت مناسب باشد و فرد بتواند به راحتی خرید خود را انجام دهد. اگر سایت آفره دخت از سرعت مناسب برخوردار نباشد و مشتری باید منتظر بماند. خیلی زود از صفحه خارج می شود. از دیگر نکات مهم در طراحی سایت این است که طراحی سایت باید به صورت ریسپانسیو باشد. زمانی که مشتری از طریق تلفن هوشمند وارد سایت می شود باید صفحات به صورت استاندارد نمایش داده شود.

آترین فناوران با پشتیبانی ۶ ماهه سایت آفره دخت و ارائه بهترین خدمات در این زمینه کارفرما را در زمینه مدیریت آن، کارفرما را تنها نگذاشت و به ارائه آموزش های منظم برای مدیریت آن اقدام کرد. در صورتی که شما نیز در زمینه فروش محصولات به فعالیت می پردازید و به یک سایت نیاز دارید با ما تماس بگیرید و وب سایت خود را سفارش دهید.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )