سایت آوات اسپایس
نوع سایت

فروشگاهی

موضوع

فروش ادویه

سیستم مدیریت

PHP

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت آوات اسپایس در زمینه فروش محصولات فعالیت می کند. این سایت جزء سایت های اختصاصی است که برنامه های laravel،sas،html نوشته شد. زیرا در این سایت مشتری به دنبال ویژگی های خاصی بود که مایل بود در سایتش لحاظ شود. برای طراحی این سایت بهترین برنامه نویسان سایت به فعالیت پرداختند و سایتی مطابق سلیقه مشتری طراحی کردند. با سپردن طراحی وبسایت به شرکت آترین فناوران، بازدهی کسب و کار خود را افزایش دهید و یک پله از رقبای خود بالاتر باشید. نکاتی که باید برای سفارش وبسایت خود در نظر بگیرید این است که وبسایت شما باید ماهیت داشته باشد. طراحی سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان در چه زمینه ای است و چه طیفی از مردم جامعه را در بر میگیرد.

زمینه فعالیت و ویژگی های این سایت

سایت آوات اسپایس  در جهت تولید انواع ادویه جات مخصوص غذا، سوسیس و کالباس و … فعالیت می کند. همچنین آوات اسپایس در جهت فروش همه مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه سوسیس کالباس در حال فعالیت است و دارای چندین سال سابقه است. از ویژگی های مهم این سایت سرعت بسیار بالای آن، کدنویسی دقیق، طراحی استاندارد و ، طراحی زیبا و ریسپانسیو را می توان بیان نمود. لازم به ذکر است انتخاب قالب و رنگ و لعاب با توجه به سلیقه و نیاز مشتری انجام شد. صفحات به آسانی بارگزاری می شوند و فرد راغب می شود باز هم وارد سایت شود و خرید کند. از دیگر وِیژگی های دیگر سایت امنیت سایت است.

بسیاری از افرادی که سایت فروشگاهی دارند، مایل هستند زمانی که مشتری وارد سایت می شود. سایت دارای سرعت مناسب باشد و فرد بتواند به راحتی خرید خود را انجام دهد. اگر سایت آوات اسپایس از سرعت مناسب برخوردار نباشد و مشتری باید منتظر بماند. خیلی زود از صفحه خارج می شود. از دیگر نکات مهم در طراحی سایت این است که طراحی سایت باید به صورت ریسپانسیو باشد. زمانی که مشتری از طریق تلفن هوشمند وارد سایت می شود باید صفحات به صورت استاندارد نمایش داده شود.

آترین فناوران با پشتیبانی ۶ ماهه سایت آوات اسپایس و ارائه بهترین خدمات در این زمینه کارفرما را در زمینه مدیریت آن، کارفرما را تنها نگذاشت و به ارائه آموزش های منظم برای مدیریت آن اقدام کرد. در صورتی که شما نیز در زمینه فروش محصولات به فعالیت می پردازید و به یک سایت نیاز دارید با ما تماس بگیرید و وب سایت خود را سفارش دهید.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )