آدرس سایت ادی لایت
نوع سایت

شرکتی

موضوع

فروش انواع لامپ

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت ادی لایت یکی از سایت هایی است که توسط تیم آترین فناوران طراحی شد. این سایت دارای ویژگی های منحصر به فرد است. طراحان این سایت طراحی را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام دادنند. یکی از نکاتی که باید در این سایت بیان نمود این است که مشتری از این کار راضی بود.

زمینه فعالیت و ویژگی های این سایت

سایت ادی لایت  در جهتفروش انوع لامپ فعالیت می کند. از جمله در جهت فروش لامپ های LED، ملزومات برقی و روشنایی کم مصرف است و دارای ۱۰سال سابقه است. از ویژگی های مهم این سایت سرعت بسیار بالای آن، کدنویسی دقیق، طراحی استاندارد و ، طراحی زیبا و ریسپانسیو را می توان بیان نمود. لازم به ذکر است انتخاب قالب و رنگ و لعاب با توجه به سلیقه و نیاز مشتری انجام شد. صفحات به آسانی بارگزاری می شوند و فرد راغب می شود باز هم وارد سایت شود و خرید کند. از دیگر وِیژگی های دیگر سایت امنیت سایت است.

بسیاری از افرادی که سایت فروشگاهی دارند، مایل هستند زمانی که مشتری وارد سایت می شود. سایت دارای سرعت مناسب باشد و فرد بتواند به راحتی خرید خود را انجام دهد. اگر سایت سایت ادی لایت از سرعت مناسب برخوردار نباشد و مشتری باید منتظر باشد تا صفحه لود شود. خیلی زود از صفحه خارج می شود. از دیگر نکات مهم در طراحی سایت این است که طراحی سایت باید به صورت ریسپانسیو باشد. زمانی که مشتری از طریق تلفن هوشمند وارد سایت می شود باید صفحات به صورت استاندارد نمایش داده شود.

آترین فناوران با پشتیبانی ۶ ماهه سایت ادی لایت و ارائه بهترین خدمات در این زمینه کارفرما را در زمینه مدیریت آن، کارفرما را تنها نگذاشت و به ارائه آموزش های منظم برای مدیریت آن اقدام کرد. در صورتی که شما نیز در زمینه فروش محصولات به فعالیت می پردازید و به یک سایت نیاز دارید با ما تماس بگیرید و وب سایت خود را سفارش دهید.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای فروشگاهی

آفره دخت

طراحی سایت با وردپرس

یونیک راد

طراحی سایت با وردپرس

آریاقطعه سپاهان

طراحی سایت با وردپرس

‫۰/۵ (۰ امتیاز )