آدرس سایت ایرانا
نوع سایت

شرکتی

موضوع

دایره المعارف جامع تصویری ایران

سیستم مدیریت

php laravel

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت ایرانا یکی دیگر از سایت هایی است که به وسیله آترین فناوران طراحی شد. این سایت به وسیله برنامه نویسی اختصاصی تهیه شد. این سایت به وسیله بهترین برنامه نویسان و طراحان آترین فناوران تهیه شد و از جدیدترین فناوری ها کمک گرفته شد. این سایت دارای کد نویسی منظم و طبق اصول است.

بررسی ویژگی های و زمینه فعالیت سایت

با تو به سایت هایی که مشاهده می کنید آترین فناوران برای بیشتر کسب و کارها سایت طراحی کرده است. یکی دیگر از سایت ها دایره المعارف تصویری ایران است. طراحی سایت ایرانا به صورت اختصاصی و با برنامه نویسی صورت گرفت؛ لذا طراح در این حیطه دست فراخ تری داشت و امکان هر گونه تغییر برای او میسر شد. هارمونی رنگها مطابق با نیاز مشتری صورت گرفت. دایره المعارف ایرانا به دو زبان فارسی  و انگلیسی تهیه شد؛ لذا از ویژگی های منحصر به فرد آن استفاده بین المللی است و از دیگر خصوصیات آن سرعت بالا، طراحی زیبا و ریسپانسیو است.

کارفرما از طراحی این سایت بسیار رضایت داشتند و عنوان کردند کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند بسیار راضی هستند و به راحتی می توانند از آن استفاده کنند زیرا اصول طراحی استاندارد در آن رعایت شده است.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای فروشگاهی

آفره دخت

طراحی سایت با وردپرس

یونیک راد

طراحی سایت با وردپرس

آریاقطعه سپاهان

طراحی سایت با وردپرس

‫۰/۵ (۰ امتیاز )