سایت تالک مارکت
نوع سایت

شرکتی ، فروشگاهی

موضوع

فروش مواد معدنی

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت تالک مارکت یکی از سایت هایی است که به وسیله تیم حرفه ای آترین فناوران طراحی شد. این سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شد و جزء سایت های سه زبانه است.

ویژگی ها و زمینه سایت تالک مارکت

سایت تالک مارکت یکی از سایت هایی است که توسط آترین فناوران طراحی شد. تالک مارکت در زمینه کشف معادن فلزی و غیر فلزی فعالیت می کند. 

زبان های این سایت فارسی، عربی و انگلیسی است. تالک مارکت در زمینه تولید تالک در حال فعالیت است که کاربردهای زیادی در زمینه آرایشی، بهداشتی و …. دارد. از ویژگی های منحصر به فرد این سایت طراحی زیبا مطابق با شغل، کاربرپسند، دارای نمایش معقول در موبایل را می توان بیان کرد.

یکی از خدمات شرکت که پس از عقد قرارداد برای مشتریان محترم فراهم می کند پشتیبانی شش ماهه است که فراهم می کند. این پشتیبانی به وسیله اپلیکیشن های مخصوص شرکت انجام می شود. مشتری می تواند هر سؤال یا تغییراتی در سایت مایل است ایجاد کند. با استفاده از اپلیکیشن مخصوص مشتری می تواند کارهایی که طراحان، تولید محتوا و … روی سایت انجام می دهند را مشاهده کند.

آترین فناوران با تیم حرفه ای سایت مورد نظر را طراحی می کند. در صورت نیار به داشتن یک سایت در زمینه فعالیت در حیطه تالک هستید با ما تماس بگیرید.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )