آدرس سایت
نوع سایت

انجمن

موضوع

بهبود سرطان

سیستم مدیریت

PHP

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت ترنج یکی از سایت هایی است که به وسیله تیم حرفه ای آترین فناوران طراحی شد. این سایت جزء سایت های اختصاصی است که با برنامه نویسی تهه شد. مشتری از این کار رضایت کافی داشت زیرا مطابق با استاندارهای مورد نظر او بود.

ویژگی ها و زمینه سایت ترنج

سایت ترنج یکی از سایت هایی است که توسط آترین فناوران طراحی شد. ترنج در زمینه سرطان سینه و آگاهی در زمینه این بیماری فعالیت می کند.

زبان های این سایت فارسی است. سایت ترنج  برای آگاهی از سرطان است. که کاربردهای زیادی دارد. از ویژگی های منحصر به فرد این سایت طراحی زیبا مطابق با شغل، کاربرپسند، دارای نمایش معقول در موبایل را می توان بیان کرد.

از ویژگی های این سایت طراحی دلنشین و کاربر پسند، سرعت خوب و ریسپانسیو بودن آن است.

یکی از خدمات شرکت که پس از عقد قرارداد برای مشتریان محترم فراهم می کند پشتیبانی شش ماهه است که مهیا می کند. این پشتیبانی به وسیله اپلیکیشن های مخصوص شرکت انجام می شود. مشتری می تواند هر سؤال یا تغییراتی در سایت مایل است ایجاد کند. با استفاده از اپلیکیشن مخصوص مشتری می تواند کارهایی که طراحان، تولید محتوا و … روی سایت انجام می دهند را مشاهده کند.

آترین فناوران با تیم حرفه ای سایت مورد نظر را طراحی می کند. در صورت نیار به داشتن یک سایت در زمینه فعالیت در حیطه آموزشی هستید با ما تماس بگیرید.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )