آدرس سایت
نوع سایت

فروشگاهی

موضوع

فروش سنگ

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت ثامن راک توسط آترین فناوران طراحی شد. این سایت جزء سایت های وردپرسی است که دارای طراحی دلنشین و منحصر به فرد است.این سایت دارای طراحی ایده آل و منحصر به فرد است و مشتری به طور کامل از آن رضایت داشت و توسط تیم طراحان وردپرس انجام شد. در زیر به بررسی این سایت و ویژگی های آنها می پردازیم. در صورتی که شما نیاز به یک سایت در زمینه فروش با امکانات خاص دارید با آترین فناوران ارتباط برقرار کنید.

ویژگی ها و زمینه فعالیت ثامن راک

از جمله فعالیت های سایت ثامن راک تولید صراحی، نرده سنگی، روشویی، گل و …. به صورت گسترده است و همچنین در زمینه صادرات نیز فعال است. از ویژگی های این سایت طراحی استاندارد، منحصر به فرد و مطابق با حرفه و کسب و کار است. لازم به ذکر است انتخاب قالب و رنگ و لعاب سایت با توجه به نوع فعالیت و سلیقه مشتری انجام شد.

کارفرما از طراحی این سایت بسیار رضایت داشتند و عنوان کردند کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند بسیار راضی هستند و به راحتی می توانند از آن استفاده می کنند زیرا اصول طراحی استاندارد در آن رعایت شده است.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد. کارشناسان مربوطه در گروه حضور دارند و می توانند در اسرع وقت سؤالات شما را پاسخ دهند.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )