آدرس سایت
نوع سایت

شرکتی

موضوع

خرید بازیافت

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت حامی بازیافت از دیگر سایت هایی است که به وسیله آترین فناوران طراحی شد. طراحی این سایت با وردپرس انجام شده است که در لحظه ورد به این سایت با فعالیت این مجموعه آشنا می شوید. این سایت دارای طراحی ایده آل و منحصر به فرد است و مشتری به طور کامل از آن رضایت داشت.حامی بازیافت توسط تیم طراحان وردپرس ساخته شد. در زیر به بررسی این سایت و ویژگی های آنها می پردازیم. در صورتی که شما نیاز به یک سایت فروشگاهی با امکانات خاص دارید با آترین فناوران ارتباط برقرار کنید.

ویژگی ها و زمینه فعالیت سایت حامی بازیافت

حامی بازیافت در زمینه خرید انواع ضایعات در حال فعالیت است. از ویژگی های سایت حامی بازیافت، طراحی ریسپانسیو، رنگ و گرافیک مطابق با محیط زیست و سرعت بالای آن را می توان اشاره کرد. طراحی و انتخاب قالب حامی بازیافت مطابق با سلیقه مشتری انجام شد.

کارفرما از طراحی این سایت بسیار رضایت داشتند و عنوان کردند کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند بسیار راضی هستند و به راحتی می توانند از آن استفاده می کنند زیرا اصول طراحی استاندارد در آن رعایت شده است.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد. کارشناسان مربوطه در گروه حضور دارند و می توانند در اسرع وقت سؤالات شما را پاسخ دهند.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )