آدرس سایت
نوع سایت

شرکتی

موضوع

تعمیر لوازم خانگی

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت دیدار سرویس توسط آترین فناوران طراحی شد. علاوه بر سایت های فروشگاهی که بیشترین متقاضی را دارد سایت های در جهت تعمیرات لوازم خانگی نیز آترین طراحی نموده است.یکی از آنها دیدار سرویس است. این سایت دارای طراحی ایده آل و منحصر به فرد است و مشتری به طور کامل از آن رضایت داشت. سایت دیدار سرویس توسط تیم طراحان وردپرس انجام شد. در زیر به بررسی این سایت و ویژگی های آنها می پردازیم. در صورتی که شما نیاز به یک سایت فروشگاهی با امکانات خاص دارید با آترین فناوران ارتباط برقرار کنید.

ویژگی ها و زمینه فعالیت سایت دیدار سرویس

سایت دیدار سرویس به تعمیر انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر و تلویزیون می پردازد. این سایت نیز با وردپرس ساخته شده است. انتخاب رنگ و لعاب سایت با توجه به سلیقه مشتری و کسب و کار صورت گرفت. از ویژگی های این سایت طراحی چشمگیر و اصولی، رنگ و لعاب منحصر به فرد و طراحی ریسپانسیو را می توان بیان نمود.

کارفرما از طراحی این سایت بسیار رضایت داشتند و عنوان کردند کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند بسیار راضی هستند و به راحتی می توانند از آن استفاده می کنند زیرا اصول طراحی استاندارد در آن رعایت شده است.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد. کارشناسان مربوطه در گروه حضور دارند و می توانند در اسرع وقت سؤالات شما را پاسخ دهند.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )