آدرس سایت
نوع سایت

شرکتی

موضوع

قهرمان واترپلو

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت رزومه سیامک بلوچی یکی از سایت هایی است که توسط آترین فناوران طراحی شد. این سایت نیز زمینه فعالیت متفاوتی دارد. اگر شما برای حرفه خود نیاز به یک سایت رزومه دارید می توانید با ما آترین فناوران تماس بگیرید.

ویژگی ها و زمینه فعالیت سایت رزومه سیامک بلوچی

سایت رزومه سیامک بلوچی یکی از سایت هایی است که توسط آترین فناوران طراحی شد.

بسیاری از افراد حرفه ای و حتی دانشجوها مایل هستند یک سایت برای معرفی خود و بیوگرافی از تجربیات کاری ارائه دهند. این سایت را زمانی که قصد استخدام در یک شرکت دارند نیاز دارند. سایت آترین فناوران این امکان را برای شما فراهم می کند یکی از این سایت ها سایت سیامک بلوچی است که یکی از ورزشکاران عزیز کشورمان هستند. این سایت با وردپرس طراحی شد و به محض ورود شما به سایت با سیامک بلوچی با زندگی نامه او آشنا می شوید. از ویژگی های این سایت طراحی ریسپانسیو است. لازم به ذکر است انتخاب قالب و رنگ و لعاب سایت با سلیقه مشتری انجام شد.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد. کارشناسان مربوطه در گروه حضور دارند و می توانند در اسرع وقت سؤالات شما را پاسخ دهند.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )