آدرس سایت
نوع سایت

فروشگاهی

موضوع

تولیدی لوازم خانگی آشپزخانه

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت شاندرمن کو یکی از سایت هایی است که توسط آترین فناوران طراحی شد. این سایت جزء سایت هایی است که هم در تولید و هم در فروش فعالیت دارد که در پارگراف بعدی به توضیح آن می پردازیم

ویژگی ها و زمینه فعالیت سایت شاندرمن

یکی از سایت های فروشگاهی که در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی و آشپزخانه فعالیت می‌کند سایت شاندرمن کو است. این سایت توسط تیم با تجربه آترین فناوران طراحی شد. سایت مورد نظر جزء سایت های وردپرسی است. از خصوصیات مهم آن تطابق سایت با فعالیت است که به محض ورود شما با دستگاه های مخصوص کباب ساز مواجه می شوید که بر شغل تأکید می کند. همچنین طراحی ریسپانسیو و سرعت بالا از دیگر ویژگی های آن است.

کارفرما از طراحی این سایت بسیار رضایت داشتند و عنوان کردند کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند بسیار راضی هستند و به راحتی می توانند از آن استفاده می کنند زیرا اصول طراحی استاندارد در آن رعایت شده است.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد. کارشناسان مربوطه در گروه حضور دارند و می توانند در اسرع وقت سؤالات شما را پاسخ دهند.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )