سایت کوشش صنعت سینا سپاهان
نوع سایت

شرکتی

موضوع

خرید پشم سنگ

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت کوشش صنعت سینا سپاهان یکی از سایت هایی است که به وسیله تیم آترین فناوران طراحی شده است. به محض ورود به سایت با توجه به طراحی منحصر به فرد با حرفه آشنا می شوید.این شرکت یکی از شرکت های تولید کننده است.

زمینه فعالیت و ویژگی سایت

از دیگر سایت های وردپرس که به وسیله آترین فناوران طراحی شد  سایت کوشش صنعت سینا سپاهان است. این شرکت در زمینه انواع پشم سنگ در حال فعالیت است که به محض ورود به سایت با نمایی از پشم سنگ مواجه می شوید. این سایت کاربر پسند است و دارای طراحی ریسپانسیو است که باعث رضایت مشتری از این سایت شده است. این سایت جزء نمونه کارهای آترین فناوران است

کارفرما از طراحی این سایت بسیار رضایت داشتند و عنوان کردند کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند بسیار راضی هستند و به راحتی می توانند از آن استفاده کنند زیرا اصول طراحی استاندارد در آن رعایت شده است.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد. کارشناسان مربوطه در گروه حضور دارند و می توانند در اسرع وقت سؤالات شما را پاسخ دهند.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )