آدرس سایت
نوع سایت

فروشگاهی

موضوع

فروش پوشاک

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

اگر هدفی نو در سر دارید و یا قصد دارید کسب و کار خود را گسترش و کسب درآمدتان را زیاد کنید، آنچه لازم دارید یک وبسایت است که طبق اهداف و نیازهای شما، طراحی و ایجاد شود.

با سپردن طراحی وبسایت به شرکت آترین فناوران، بازدهی کسب و کار خود را افزایش دهید و یک پله از رقبای خود بالاتر باشید. طراحی سایت حرفه ای یکی از خدمات تخصصی شرکت آترین فناوران زنده رود است که با مشاوره های تخصصی قبل از سفارش با نحوه ایجاد سایت، راهنمایی برای انتخاب وبسایت و … شما میتوانید مصمم تر درصد ایجاد وبسایت برای خود باشید.

نکاتی که باید برای سفارش وبسایت خود در نظر بگیرید این است که وبسایت شما باید ماهیت داشته باشد. طراحی سایت شما باید نشان دهد که کسب و کارتان در چه زمینه ای است و چه طیفی از مردم جامعه را در بر میگیرد.

شرکت آترین فناوران با توجه به نیاز هر یک از سفارش دهنده ها سعی میکند بهترین رضایت را کسب کند و در طراحی خود از اصول مهم اعم از برنامه نویسی اختصاصی سایت، قابلیت ارتقا و به روزرسانی، طراحی پویا، کد نویسی تمیز و بهینه، سئو استاندارد و بهینه سازی شده، مدیریت آسان و سیستم مدیریت محتوا، دسترسی سریع و با امنیت بالا و طراحی گرافیک اختصاصی (UI,UX) استفاده کند و علاوه بر این موارد بحث تبلیغات سایت و روش های استفاده برای بازخورد بهتر را مد نظر قرار میدهد و بعد از انجام کار و تحویل وبسایت پشتیبانی یکی دیگر از مواردی است که شرکت آترین فناوران زنده رود برای مشتری های خود فراهم نموده است.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی