سایت فروشگاهی یدک سیکلت
نوع سایت

فروشگاهی

موضوع

فروشگاه اینترنتی قطعات و لوازم موتور سیکلت

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت فروشگاهی یدک سیکلت اژدری یکی از سایت هایی است که توسط آترین فناوران طراحی شد. این سایت دارای ظاهری مناسب و با کیفیت است. به محض ورود به سایت با حیطه فعالیت فروشگاه آشنا می شوید. فعالیت آن در جهت فروش است. در زیر می توانید با حیطه فعالیت سایت و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا شوید.

بررسی ویژگی ها و فعالیت سایت

سایت فروشگاهی یدک سیکلت اژدری در زمینه فروش و ساخت لوازم موتور سیکلت توسط آترین فناوران طراحی شد. این سایت با مدیریت محتوای وردپرس ساخته شد و بیش از ۵۰ سال در این زمینه سابقه دارد. خدماتی که به وسیله این فروشگاه ارائه می شود خدمات ارزان و مطمئن است.این گروه جمعی از مکانیک های حرفه ای هستند که توانستند با مقابله با مشکلات موفق شوند. از ویژگی های آن طراحی عامه پسند و استفاده از رنگهای کلاسیک را می توان بیان نمود. انتخاب قالب، رنگ و لعاب سایت به صورت کاملا سلیقه ای و مطابق با نیازهای مشتری صورت گرفت.

این سایت جزء نمونه کارهای آترین فناوران است

کارفرما از طراحی این سایت بسیار رضایت داشتند و عنوان کردند کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند بسیار راضی هستند و به راحتی می توانند از آن استفاده کنند زیرا اصول طراحی استاندارد در آن رعایت شده است.

سایت هایی که به وسیله آترین فناوران طراحی می شود دارای کیفیت بی نظیر هستند و همچنین دارای پشتیبانی ۶ ماهه رایگان هستند. پس از اینکه فردی قرارداد طراحی پروژه را با کارفرما بست وارد اپلیکیشن های مخصوص شرکت می شود و در آنجا زیر نظارت او سایت او طراحی می شود و هر گونه نظر یا پیشنهادی دارد می تواند ارائه دهد. کارشناسان مربوطه در گروه حضور دارند و می توانند در اسرع وقت سؤالات شما را پاسخ دهند.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )