آدرس سایت stkcargo
نوع سایت

شرکتی

موضوع

خدمات حمل و نقل

سیستم مدیریت

وردپرس

زبان ها

فارسی ،انگلیسی ، عربی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان ما را بخوانید و تصمیم بگیرید!

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

سایت stkcargo یکی دیگر از سایت های دلنشین با طراحی آترین فناوران است. این سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شد. تیم آترین با تمام تلاس سعی نمودند طراحی را به بهترین نحو انجام دهند.

زمینه فعالیت سایت stkcargo

سایت stkcargo نظر در زمینه حمل و نقل بین المللی مشغول است. حمل و نقل در این شرکت به صورت هوایی، زمینی و دریایی است. طراحی این سایت با وردپرس است. در حین طراحی و پس از آن بر روی سرعت و امنیت سایت به صورت تخصصی کار شد. این ویژگی باعث می شود زمانی که مشتری وارد سایت می شود علاوه بر اینکه یک ورد امن دارد زمانی که وارد سایت  stkcargo می شود. صفحات به آسانی بارگزاری می شوند و فرد راغب می شود باز هم وارد سایت شود.از ویژگی های منحصر به فرد این سایت می توان به رنگ و لعاب دلنشین، گرافیک مناسب و ریسپانسیو بودن اشاره نمود.

آترین فناوران با پشتیبانی ۶ ماهه سایت stkcargo و ارائه بهترین خدمات در این زمینه کارفرما را در زمینه مدیریت سایت تنها نگذاشت و به ارائه آموزش های منظم برای مدیریت سایت اقدام کرد.در صورتی که شما نیز در زمینه حمل و نقل به فعالیت می پردازید و به یک سایت نیاز دارید با ما تماس بگیرید و وب سایت خود را سفارش دهید.

ویدیو سایت در آپارات

دیگر نمونه کارهای شرکتی

‫۰/۵ (۰ امتیاز )