ویژگی های شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن

یک شرکت طراحی سایت و اپ خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در این مقاله با ویژگی شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن آشنا خواهید شد.طراحی سایت  و طراحی اپلیکیشن کاری بسیار سخت و خلاقانه  است. امروزه با استفاده از سایت سازهای رایگانی مانند وردپرس میتوان یک طراحی سایت کاری را نسبتاً به راحتی ایجاد کنید. البته حتما باید در این زمینه دانش های داشته باشید.ولی برای طراحی اپلیکیشن حتما باید این کار را به متخصص بسپارید.و فقط بحث ظاهر وب سایت مهم نیست. و علاوه بر آن عملکرد هم مهم است.  اما طراحی سایت برای کسب و کار های خاص که باید به صورت خصوصی ایجاد شوند  راحت نیست، به دلیل اینکه امروزه رابط کاربری و تجربه کاربری عامل اصلی جذب مخاطب است.و در این حوزه نیازمند تخصص و تجربه فراوانی است. شرکت آترین فناوران تخصص های لازم در این زمینه را دار می باشد و شما میتوانید در این امر از ما کمک بگیرید.

دلیل اینکه باید در انتخاب شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن دقت بسیاری کنید. و تمام جوانب را در نظر بگیرید همین است، یک شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن باید قادر باشد تمام نیازهای شما را برطرف کند.

هدف طراحی سایت و اپلیکیشن

قبل از هر چیزی شما باید  هدف تان را از ایجاد وب سایت و اپلیکیشن بدانید و اینکه چه خدماتی را میخواهید ارائه دهید مثلا اگر سایت شما فروشگاهی است آیا  نیاز به  تبلیغات از  پنل پیامکی دارم ؟یا اینکه  ظاهر سایت من به چه صورت باشد؟ و آیا اصلا نیاز است من برای کسب و کارم اپلیکیشن هم سفارش دهم یا خیر؟ و هزارن سوال از این قبلی را باید برای خودتان روشن کنید و بعد  آن به دنبال یک شرکت معتبر جهت ایجاد وب سایت و اپلیکیشن بگردید که میتوانید با دیدن نمونه کارها و خدمات آنها متوجه شوید که  این شرکت میتوند به شما کمک کند یا خیر .

این نکته  توجه کنید که این شما هستید که باید هدفهای که  میخواهید در طراحی سایت تان ایجاد کنید را بدانید .و بعد از مشخص کردن هدف سعی کنید آن را بر روی کاغذ بیاورید  و برنامه ریزی داشته باشید. و با انجام مشاوره های که با شرکت انتخاب شده انجام میدهید تمام نکات را  به وضوح توضیح دهید .و اگر این کار را انجام ندهید و همه ای موارد را به شرکت بسپارید ممکن است در آخر از کار  آنها راضی نباشید.و مجبور باشید مجدداً هزینه کنید تا به هدفتان برسید.

ویژگی های شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن

 اکنون به این مبحث میرسیم که شرکت های طراحی سایت باید چه ویژگی های داشته باشند تا نسبت به رقبای خود برتر باشند. با توجه به اینکه در ایران شرکتهای زیادی برای طرای وب سایت وجود دارند و همه خود را جز بهترین ها میدانند و همیشه در وب سایت های خود تعداد مشتری و تعداد پروژه ها ی انجام شده را درج میکنند که کسب اعتبار کنند و اعتماد شما را جلب کنند. اما این موارد را نمیتوان جز ملاکهای انتخاب شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن دانست و باید موارد بیشتری را مد نظر قرار دهید. با ادامه مقاله همراه ما  باشید.  در این مقاله سعی شده مواردی که مورد نیاز انتخاب یک شرکت  حرفه ای برای طراحی سایت و اپلیکیشن باشد را مرور کنیم.

صحبت با مشتریان قدیمی

یکی  از راههای موثر  برای پیدا کردن شرکت مورد نظر درجهت سپردن ایجاد وب سایت و اپلیکیشن صصبت با مشتریانی است که قبلاً  از خدمات این شرکت استفاده کرده اند.وقتی شما به سایت شرکت مورد نظر رجوع کنید  قطعا با  نمونه کارها و خدمات ارائه شده  برای این مشتریان آشنا خواهید شد و میتوانید  با  بازدید از سایت های قبلی  و صحبت با صاحب سایت از  رضایت فرد یا نهاد  مورد نظر مطلع شوید. و یا حتی با خواندن کامنت ها در نظر سنجی ها به این آگاهی برسید.

هزینه متعارف طراحی سایت

چنانچه پیداست برخی از شرکت ها  برای نشان دادن میزان حرفه ای بودن خود و خدماتشان هزینه های بالای را جهت طراحی عنوان میکنند.و یا برعکس برای جذب مشتری مبلغ  کمی را پیشنهاد میدهند.که این موارد نشان دهنده میزان  کاربردی بودن یا با کیفیت بودن طراحی  سایت و اپلیکیشن نیست.پس  همیشه این را  در نظر داشته باشید هنگام  سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن  هزینه ای که پرداخت میکنید متناسب با امکانات و خدمات مورد نیازتان باشد.

سابقه

یکی از مواردی که شما باید در انتخاب شرکت  برای ایجاد  وب سایت در نظر بگیرید سابقه و اعتبار است. البته نه اینکه شرکتی که نوپا است قابل اعتماد نیست. ولی باید در نظر بگیرید که داشتن سابقه  به این معناست که تجربه بیشتر و نمونه کارهای بیشتری دارند.

تخصص

مورد بعدی که باید به آن توجه کنید پایه و اساس یک شرکت است که برای شرکتهای طراحی سایت داشتن نیروهای متخصص  و حرفه ای  یعنی پایه و اساس.!یک نیروی حرفه و متعهد باید توانایی انجام انواع طراحی ،رفع مشکلات احتمالی،داشتن ایده های جذاب برای پیشبرد  کسب و کار و… را داشته باشد  و در نظر گرفتن این مورد  به نظر ما شرط اول انتخاب به عنوان شرکت ایجاد وب سایتتان است.

تعهد

تعهد و احساس مسئولیت یک شرکت ارائه دهنده طراحی سایت و اپلیکیشن  در قبال مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار  است. این نکته که باید شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن درخواست نیاز مشتری  و خدمات مورد نظر  آن را  در مدت زمان مشخصی تحویل دهند امر مهمی ست که باید به آن اشاره کرد.و مورد دوم در مبحث تعهد که باید به آن توجه شود این است  که پشتیبانی و نوع ارائه خدمات  و رفع مشکلات به وجود آمده بعد از تحویل پروژه  باید مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد.تا حداکثر بازدهی برای مشتری را داشته باشد. پایبندی و تعهد اگر مهم ترین ملاک برای انتخاب یک شرکت  طراحی ساینت و اپلیکیشن نباشد، قطعاً کم اهمیت هم نیست.

خدمات پس از تحویل پروژه

وقتی صحبت از   خدمات پس از تحویل پروژه  میشود. باید بدانید که شرکت طراح سایت و اپلیکیشن موظف به انجام خدماتی از جمله  آموزش کنترل پنل و پاسخ به پرسش های مشتری ها، پشتیبانی از سایت به صورت ۲۴ساعته یا به مدت یکسال از وب سایت و در برخی موارد هم سئو و تولید محتوا برای وب سایت  میباشد. این موارد میتواند نشان دهنده اعتبار و میزان تعهد کاری و وجه تمایز  شرکت نسبت به رقبا باشد.با خواندن مطلب شما با ویژگی های یک شرکت معتبر  طراحی سایت و اپلیکیشن تا  حدودی آشنا شدید. و لازم به ذکر است شرکت آترین فناروان زنده رود  خدماتی همچون طراحی سایت و اپلیکیشن ،پشتیبانی و  تمام  موارد که  جز ویژگی های خوب محسوب میشوند را دارا میباشد .

مواردی که باید در ایجاد وب سایت توجه ویژه ای به آن داشته باشید این است که :

  • طراحی جذاب و کاربر پسند که در این نوع طراحی باید از قالب و ظاهر زیبا و چشم نواز استفاده کنیم.
  • سرعت سایت و بارگذاری صفحات، مهم ترین ویژگی برای وب سایت شما محسوب میشه. هر سایتی با هر طراحی  اگر سرعت کندی داشته باشد باعث ترک کاربر و درنتیجه از دست دادن مشتری میشوید.
  • نسخه responsive داشتن  یا همان واکنش گرا برای وب سایت در دنیای امروزه یک ضرورت است، البته با توجه به اینکه هر روز به تعداد کاربر هایی که توسط موبایل های هوشمند یا تبلت ها به وب سایت شما مراجعه می کنند افزوده میشود، دارا بودن این ویژگی برای سایت شما ضروریست. Responsive بودن یعنی پشتیبانی وب سایت از تمام صفحه نمایش ها مثل موبایل تبلت و…..
  • محتوای مناسب برای امر سئو و بهینه سازی و حتی راضی بودن مشتریان و کاربران شما خیلی مطرحه و به طراحی حرفه ای وب سایت کمک شایانی میکند.
  • پنل مدیریتی برای راحتی کار شما و مدیریت بهتر وب سایت باید وجود داشته باشد . به این دلیل که برای ورود و اعمال تغییرات کوچک  خودتان بتوانید بدون هزینه کردن و ایجاد مشکل آن را رفع کنید.
  • امنیت بالا در سایت با توجه به هکرهای موجود در بازار رقابت و اینترنت جهانی موضوعی است  که نمیتوان به سادگی از آن عبور کرد.، یکی  از موارد ضروری برای ایجاد وب سایت امنیت بالای وب  سایت است.
  • برچسب ها :

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو