چشم انداز ما:

چشم انداز ده سال آینده شرکت آترین فناوران به شرح زیر است:
• ارائه خدمات جدید و متنوع در حوزه فناوری اطلاعات با بالاترین کیفیت
• تبدیل شدن به یک برند معتبر در حوزه ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات
• ایجاد فرصتی جهت استفاده راحت از تکنولوژی برای عموم مردم، به ساده ترین سطح ممکن
• مطرح شدن به عنوان یک سازمان خصوصی منحصر به فرد با ارائه بهترین خدمات در زمینه فناوری اطلاعات

سند چشم انداز

چشم انداز شرکت آترین فناوران یکی از موارد ضروری است که قصد داریم در این چند بند به بررسی آن ها بپردازیم. آترین فناوران نیز مانند هر شرکتی که در زمینه طراحی سایت، اپلیکیشن و… فعالیت می کند؛ با توکل به خدا و پشتکار قصد دارد تا همواره در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو باشد. در دنیای امروزی فناوری اطلاعات حرف اول را می زند و به عبارتی آینده صنعت را ایجاد می کند. پس ارائه خدمات در این حوزه بسیار مهم است؛ چرا که زندگی افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد.
آترین فناوران با ارائه خدمات نوآورانه و با تکیه بر دانش؛ قصد دارد تا چشم اندازهای مربوطه به ده سال آینده شرکت را تحقق ببخشد. جالب است بدانید که شرکت آترین فناوران در حال حاضر نیز به عموم افراد چه در ایران و چه در خارج از کشور خدمات خود را ارائه می کند.
کیفیت بالا در این راه چراغ راهی است که علاوه بر تحقق رضایت مشتری؛ می تواند به چشم اندازهای شرکت آترین فناوران جامه عمل بپوشاند. از جمله موارد مهمی که آترین فناوران سرلوحه کار خود قرار می دهد رقابت سالم با دیگر شرکت های فعال در این حوزه است. مشتری مداری در تمامی مراحل پروژه و همچنین پیگیری مداوم در عرصه فناوری اطلاعات از دیگر ویژگی های ارزشمندی است که این مجموعه به خود اختصاص داده است.
چشم انداز های شرکت آترین فناوران موارد زیر را نیز شامل می شود:
خدمات در حیطه فناوری اطلاعات با استفاده از شیوه های نوین به بالاترین سطح خود ارتقا پیدا کند.
در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات به یک برند تبدیل شده؛ تمام نیازهای افراد را مرتفع و انواع پروژه های مختلف را اجرا کند.
با دیگر افرادی که در این حوزه مشغول فعالیت هستند همکاری هایی صورت بگیرد تا توسعه بازار فراهم شود.
تیم آترین فناوران همواره در تلاش است تا تمامی چشم اندازهای مجموعه را به سرانجام برساند. در این مسیر همت، تلاش و توکل به خداوند لازمه تحقق اهداف می باشد.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )