گالری

گالری آترین

گالری آترین شامل تصاویری زیبا از لحظات به یاد ماندنی و صمیمی تیم آترین است. این صفحه به چند مجموعه تقسیم شده است. مجموعه ها به ترتیب شامل از ۱ تا ۵ است. تصاویر مجموعه ۱، ۳ و ۵ مربوط به سال های مختلف است که همکاران عزیز در شرکت، به صورت تخصصی در آترین فناوران مشغول به فعالیت بودند. تصاویر این مجموعه ها نمادی از حضور گرم و خاطره انگیز همکاران است که با تلاش و پشتکار توانسند موفق شوند و خاطرات خوشی را برای شرکت رقم بزنند.

ضرورت نیاز به گالری در سایت

گالری آترین از مجموعه های متفاوت تشکیل شده است. در حیطه فعالیت همکاران می توان به این نکته اشاره کرد که هر استعداد نهفته اگر پرورش پیدا کند می تواند به بلوغ برسد. مجموعه مورد نظر حضور گرم همکاران آترین فناوران زنده رود را نشان می دهد. مجموعه های دیگر اشاره به دفتر آترین فناوران در تهران و سالگرد این شرکت دارد. در زیر به بررسی هر یک از مجموعه ها می پردازیم.

مجموعه ۱

مجموعه ۱ (تصاویر سال ۹۷)

تصاویر مجموعه یک مربوط به همکاران عزیز در سال ۹۷ است. حضور گرم و پررنگ خانم ها دشتی و غلامی و آقایان متروکی و رامش که با فعالیت مستمر و تلاش و همت بلند اتفاقات خوبی را برای شرکت آترین فناوران رقم زدند.

مجموعه ۲

مجموعه ۲ (دفاتر شرکت)

گالری آترین مجموعه شماره ۲ مربوط به دفتر آترین فناوران در تهران است. همان طور که می دانید آترین فناوران در تهران و اصفهان دارای شرکت است. در زیر می توانید عکس های دفتر تهران را ببینید. از اهداف اصلی آترین فناوران به دست آوردن رضایت مشتری و ارائه بهترین کار با کیفیت منحصر به فرد است.

مجموعه ۳

مجموعه ۳( حضور همکاران)

گالری آترین مجموعه تصاویر شماره ۴ حضور همکاران محترم را نشان می دهد که همکاران به ترتیب خانم دشتی و آقایان مولایی، حاجی هاشمی و رزمجو که هر کدام از این افراد وظایف مهمی را به عهده داشتند.و تمام تلاش خود را برای ایجاد صفحات زیبا در کارنامه آترین به کار گرفتند.

مجموعه ۴

مجموعه ۴ (تولد آترین)

مجموعه شماره ۳ در خصوص سالگرد تأسیس شرکت آترین فناوران است. در این روز مهم۱۳۹۶/۶/۶ تولد آترین فناوران را جشن می گیریم و برای پایداری و استقرار شرکت از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.

مجموعه ۵

مجموعه ۵ (حضور همکاران در سال ۹۹)

گالری آترین در مجموعه ۵ مربوط به همکاران عزیز و محترم است. از جمله این همکاران خانم نصر و آقایان کیانی، رزمجو و مولایی هستند. که برای به ثمر نشستن اهداف شرکت گام های استوار و بلندی را برداشتند.

 

‫۰/۵ (۰ امتیاز )