تجربه مشتریان

مشتریان آترین

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

محمد محمدی

شرکت لورم ایپسوم

لورم ایپسوم

رضایت کاربر مهم ترین فاکتوری است که سبب پایداری و رشد یک مجموعه در ارائه خدمات به مشتریان خود می شود. شرکت آترین فناوران همواره انواع خدمات را به صورت پروژه محور در اختیار افراد متقاضی قرار می دهد. پس رضایت همه جانبه این افراد نمایانگر کیفیت و رتبه عملکردی آترین فناوران نسبت به سایر رقبا محسوب می شود. بنابراین رضایت شما برای ما از هر موضوعی ارزشمندتر است.
آترین فناوران چه مزایایی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد؟
در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات دغدغه های بسیاری برای مشتریان وجود دارد. شرکت آترین فناوران همواره در تلاش است تا شرایطی را برای مشتریان خود فراهم کند تا این نگرانی ها را به حداقل میزان خود برساند.
فرایند انجام پروژه در مجموعه آترین فناوران به شکلی است که از مرحله مشاوره قبل از عقد قرارداد تا تحویل نهایی پروژه به صورت برنامه ریزی شده و مشخص، طبق اصول مورد نیاز اجرا می شود. به طور کلی اگر بخواهیم این مراحل را خلاصه کنیم باید بگوییم که:
آترین فناوران در اولین گام با عقد قرارداد به صورت رسمی و استاندارد برای انواع پروژه های خود و ذکر موارد مهمی مثل زمان تحویل پروژه، هزینه های اجرایی و… در متن قرارداد؛ اطمینان خاطر را در ابتدای راه برای مشتریان خود فراهم می کند.
در مراحل بعدی به طور خاص بر نیاز مشتری تمرکز و در نتیجه تمامی اهداف کوچک و بزرگ پروژه شفاف سازی می شود. همچنین نکته مهم این است که تمامی فرایند های انجام پروژه به طور کامل زیر نظر مشتری صورت می گیرد. در واقع شما می توانید به صورت گام به گام شاهد روند تولید محصول سفارشی خود باشید. بنابراین آگاهی شما از پیشرفت کار، سبب می شود تا نگرانی های احتمالی به کم ترین میزان خود برسد.
در مراحل پایانی قبل از تحویل پروژه، کارکرد صحیح وب سایت یا اپلیکیشن شما از جهات مختلف، مورد آزمون قرار می گیرد. در صورتی که تمامی مراحل آزمون، مورد تایید سرپرست تیم قرار بگیرد و همچنین رضایت کامل مشتری را به همراه داشته باشد؛ محصول نهایی به مشتری تحویل داده می شود. همچنین در صورت نیاز آموزش های اولیه جهت استفاده از محصول دریافتی ارائه خواهد شد تا جای هیچ سوال و ابهامی برای مشتری باقی نماند.
در پایان فرایند تحویل پروژه با ارائه خدمات پشتیبانی رایگان برای تمامی مشتریان، این به نیاز و دغدغه مهم نیز به خوبی پاسخ داده می شود.

‫۰/۵ (۰ امتیاز )