آدرس سایت
نوع سایت

فروشگاهی

موضوع

فروش ادویه جات

سیستم مدیریت

اختصاصی

زبان ها

فارسی

واکنش گرا

دارد

زمان انجام

۱۰ روز

برای دریافت مشاوره رایگان شماره موبایل خود را ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید
[contact-form-7 id="1538" title="فرم مشاوره رایگان"]
پیج اینستاگرام- کارآموزی حضوری آترین
کانال تلگرام
سایت اختصاصی آوات اسپایس

برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید

طراحی سایت اختصاصی آوات اسپایس

آوات اسپایس یکی از سایت هایی است که در زمینه فروش انواع ادویه مشغول است. این سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده است. سایت مورد نظر فروشگاهی بوده و انواع ادویه جات را تهیه و توزیع می کند. اگر از ادویه های سنتی استفاده می کنید پیشنهاد می شود حتما به سایت آوات اسپایس سری بزنید. از ویژگی چشمگیر سایت می توان به ریسپانسیو بودن و طراحی مطابق با سلیقه مشتری را بیان کرد.

یکی از نکات مهم در هنگام طراحی سایت ها توجه به تجربه ی کاربری مناسب است. به این معنا که کاربر با ورود به سایت بتواند به راحتی از امکانات آن استفاده کند و به هدف خود در سریع ترین زمان ممکن دست یابد. یکی از نکاتی که در تجربه کاربری موثر است، طراحی گرافیکی سایت است. ظاهر سایت می تواند باعث جذب مشتری و ماندن آن در سایت شود.

طراحی سایت اختصاصی در اصفهان

در طراحی سایت به صورت اختصاصی از کد های برنامه نویسی استفاده می شود. امنیت سایت های اختصاصی بالاست ولی طراحی آن هزینه ی بیشتری نسبت به سایت های وردپرسی دارد.

سایت اختصاصی آوات اسپایس توسط شرکت آترین فناوران زنده رود طراحی شده است. اگر شما هم قصد دارید برای گسترش و شناخته شدن بیشتر کسب و کار تلاش کنید توصیه می شود از طراحی سایت مناسب بهره مند شوید. برای طراحی انواع سایت کافی است با مشاوران آترین فناوران در ارتباط باشید!

تماس با ما- اینستاگرام آترین
الان با ما تماس بگیرید