آیا امنیت سایت شما مهم است ؟؟

آیا امنیت سایت شما مهم است ؟؟

چند سال پیش ، گوگل اعلام کرد که بیش از ۵۰ میلیون وب سایت در سراسر جهان به کد مخرب آلوده شده اند و سال گذشته ، ۲۱۲ درصد به این آمار اافزوده شده است. معنی آن چیست؟ به این معنی است که وب سایت شما باید از امنیت بالایی برخوردار باشد و در برابر مخرب ها خود را محافظت کند. آیا می دانید سایت های دیگران می تواند سایت شما را آلوده کرده و آن را در معرض حمله قرار دهد؟؟؟

امنیت وب سایت برای کسب و کار شما ضروری و  امنیت وب سایت نشان دهنده اعتماد و صلاحیت است ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک امر مهم است ، بهینه سازی به شما کمک می کند تا از کلاهبرداری جلوگیری شود و از داده های کاربران خود در برابر هک محافظت کنید.  و با به خطر افتادن امنیت وب سایتتان اعتبار شما در معرض خطر است ، بنابراین باید قابل اعتماد باشید. کاربران و مشتریان شما اطلاعاتی نظیر اطلاعات کارت اعتباری،شماره شناسایی  و سایر داده های خود را با شما به اشتراک میگذارند و به این معنی است که به وب سایت شما اعتماد دارند ، بنابراین سطح امنیتی مناسب لازم است. اگر مشتری اعتماد به کسب و کار شما را از دست بدهد ، به این معنی است که شما درآمد خود را از دست می دهید.  با ما همراه باشید تا نکاتی را درباره امنیت وب سایت فرا گیرید…

آیا امنیت سایت شما مهم است ؟؟
آیا امنیت سایت شما مهم است ؟؟

در این مقاله به بررسی چند نکته کاربردی برای  امنیت وب سایت  اشاره می شود.

که با رعایت آنها مطمئنن سایت شما از هر نظر ایمن و غیر قابل نفوذ خواهد بود.


بیشتر بخوانید:یک شرکت طراحی سایت و اپ خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

عدم نمایش خطا در سایت

یکی از شگفت انگیزترین و یا شاید ساده ترین راه های نفوذ به وب سایت استفاده از مرورگر جذاب گوگل می باشد!
معمولا هکرها  و مخرب ها در سایت ها به دنبال خطاهای وب سایت شما می باشند. خطایی که قابل مشاهده هستند. و می توان از آن برای نفوذ به سایت استفاده کرد.گوگل این امکان را بطور کامل برای افرادی که حتی تازه با چند متد و ابزار های هک آشنا شده اند فراهم کرده است. و به راحتی میتوانند ب سایت شما آسیب بزنند.

بروزسانی سایت

همیشه سعی کنید سایت خود را بروز کنید اگر سایت شما با وردپرس است. بروزرسانی آن در دسترس شما قرار میگیرد و با چند کلیک سایت شما بروز میشود. و یا اگر به صورت خصوصی نوشته شده است از شرکت بخواهید آن را بروز کند.

استفاده از یک سرور خوب و مطمئن

اگر تمامی موارد امنیت را رعایت کرده باشید اما سرور و هاست  شما از امنیت و پایداری لازم برخوردار نباشد. هرچقدر هم کد شما و وب سایت شما قوی نوشته شده باشد چون سرور شما نا امن و نامطم‍ن است. هر آن امکان هک شدن سایت شما و از بین رفتن اطلاعات شما وجود دارد.
پس همیشه سعی کنید فضایی را که برای سایت خود تهیه میکنید از یک سرور مطمئن و قابل اعتماد باشد. سروری که چندین سال فعالیت میکند و شناخته شده است. و یا سایتهای بزرگی را پشتیبانی میکند حتی اگر هزینه زیادی را برای شما در بر دارد.  

‫۰/۵ (۰ امتیاز )

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو